Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bill Hicks (komiek)† - 64
  • Billy Gibbons (ZZ Top) - 76
  • Damond Jiniya (Savatage) - 51
  • Dan "Baalberith" Jurecek (Salamandra) - 52
  • Deborah Anderson (Alex Reece) - 55
  • Etienne Gallo (Augury) - 48
  • Henric Carlsson (Nightrage) - 45
  • Hugo Prinsen Geerligs (The Gathering) - 52
  • Ludwig van Beethoven (componist)† - 255
  • Marios Iliopoulos (Nightrage) - 56
  • Sebastian Carrasco (Six Magics) - 42
Review

Hallows Eve - Evil Never Dies
Jaar van release: 2006
Label: Xtreem Music
Hallows Eve - Evil Never Dies
Homo sapiens die zich al iets dieper verdiept hebben in thrash metal kennen Hallows Eve natuurlijk wel. Tussen 1984 en 1988 maakten ze drie cultelpees (Tales Of Terror, Death And Insanity en Monument) die werden uitgebracht door Metalblade Records. De heren kabbelden wat voort en lieten pas in 2005 (met wederom een aangepaste line-up) weer echt iets van zich horen door plots een vierde album uit te brengen in eigen beheer. Het Spaanse Xtreem Music besloot enkele maanden terug om dat album getiteld Evil Never Dies wereldwijd uit te brengen.

Bandleider Tommy Stewart is nog altijd aanwezig, maar had eigenlijk dit album niet onder de naam Hallows Eve mogen uitbrengen. Op de eerste plaats sluit de nieuwe stijl muziek helemaal niet aan op de oude albums en ten tweede is het niveau van de songs te matig. De thrash metalinvloeden zijn nog wel aanwezig tijdens de goede openers Soldier en Monkey’s Paw, maar daarna komen er misplaatste deathmetalstukken en vage rockpassages langs. De heren verliezen zich bij vlagen in zeer matige experimenten die beter het daglicht niet had kunnen aanschouwen. Ook de matige demo-achtige productie en de niet grappige teksten (of u moet kunnen lachen met een serieus bedoelde tekst over iemand die naar de tandarts gaat) dragen niet bij tot een volwaardig Hallows Eve product.

Ze laten wel nog af en toe horen dat ze een duister sfeertje kunnen creëren, leuke hooklines kunnen verzinnen en klassieke riffs uit hun instrumenten kunnen toveren. Maar enkel dat redt Evil Never Dies niet.

Tracklist:
1. Soldier
2. Monkey's Paw
3. Technicolour Roadkill
4. Looking Glass
5. Sweetest Tongue, Sharpest Tooth
6. Interlude
7. Vampires Drink Deep
8. Evil Never Dies Including Black Queen
9. The Ballad Of Mortuary Harry

Score: 62 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 20 september 2006

Meer Hallows Eve:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.