Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer   
Hoofdmenu
  • Nieuws
  • Album reviews
  • Concert reviews
  • Concert agenda
  • Nieuwe Releases
  • Interviews

  • Forum
  • Columns
  • Zalenlijst
  • Prijsvragen
  • Links

  • Contact info
  • Medewerkers

  • Vacature

  • Netwerk
  • RSS-feeds RSS-feeds
  • Facebook
  • Heavy Metal Tattoo
  • Twitter Twitter

  • Zoeken


    Poll
    Wat vind jij van de nieuwe, omstreden cd's van Accept en Opeth: top of flop?

    Beide albums zijn top en voldoen aan mijn verwachting
    Beide albums zijn een flop en stellen teleur
    Over beide albums heb ik nog geen mening gevormd
    Die van Accept is top, die van Opeth een flop
    Die van Opeth is top, die van Accept een flop
    Die van Accept is top, over Opeth geen mening
    Die van Opeth is top, over Accept geen mening
    Die van Accept is een flop, over Opeth geen mening
    Die van Opeth is een flop, over Accept geen mening

    [ Uitslag | EnquÍtes ]

    Concertagenda
    2 september:
  • Spock's Beard
    3 september:
  • Yob en Pallbearer
    4 september:
  • Cryptopsy, Disgorge en Jungle Rot
  • Like Torches en The Press And The President
    5 september:
  • Laster, Yaotzin, Draugur en Ethriad Engrin
  • Occultfest
    6 september:
  • In The Forest festival
  • Kashfest
  • Occultfest
  • Vandale, Deo, Torekini en Rebelstar
  • Victorie Deaf Fest

  • Over ťťn maand
    2 oktober:
  • Karmaflow In Concert (feat. Dani Filth) en Edge Of Serenity

  • Kalender
    Vandaag jarig:
  • Alberto Rionda (Avalanch) - 42
  • Felix Bohnke (Edguy) - 40
  • Roel Van Helden (Sun Caged) - 34
  • Tomas Nilsson (Devian) - 32

  • Festivals & concerten voor 2014
    Vandaag is het Tuesday, Sep 02, 2014
    Zoeken: Jaar:
    Als je nog een festival of concert weet,stuur dan aub een mailtje naar concert@ NOSPAM metalfan.nl

    September
    Datum Festival/Concert
    02 Spock's Beard
     Boerderij, Zoetermeer
    03 Yob en Pallbearer
     Tivoli De Helling, Utrecht
    04 Cryptopsy, Disgorge en Jungle Rot
     Paard Van Troje, Den Haag
    04 Like Torches en The Press And The President
     Winston Kingdom, Amsterdam
    05 Laster, Yaotzin, Draugur en Ethriad Engrin
     Nieuwe Veste, Breda
    05 - 06 Occultfest
     Wijsterseweg, Hoogeveen
    Met Legion Of The Damned, Neckbreak Nation, Misanthropia, Somewhere On Stage e.a.
    06 In The Forest festival
     Dynamo, Eindhoven
    Met Adorned Brood, Vogelfrey, Aktarum, Angeli Di Pietra, Encorion, Druantia, Nachtval en Thalanos
    06 Kashfest
     The Lane, Oostburg
    met Leng Tch'e, Anatomy Of I, Saille, Apophys, Facelifter en Bullcreek
    06 Vandale, Deo, Torekini en Rebelstar
     Baroeg, Rotterdam
    06 Victorie Deaf Fest
     Victorie, Alkmaar
    Met Pulverised, Morvigor, The Slaughter, Nervous Breakdown en Last Fear
    11 Tim Bowness & Henry Fool
     Boerderij, Zoetermeer
    11 Yob en Pallbearer
     Vera, Groningen
    12 Hail Of Bullets en Bodyfarm
     Dynamo, Eindhoven
    12 Stream Of Passion, My Propane en Eve's Fall
     P60, Amstelveen
    13 Grand Supreme Blood Court, Bodyfarm en Yoatzin
     Manifesto, Hoorn
    13 Lord Volture, Conorach en Black Knight
     Dynamo, Eindhoven
    13 Sonic Boom festival
     PopEi, Eindhoven
    Met Radar Men From The Moon, Ggu:Ll, An Evening With Knives, 30.000 Monkies, Fire Shrine, Cowboys & Aliens, Emperors en Offerblok
    13 Stream Of Passion, My Propane en Eve's Fall
     De Pul, Uden
    14 Carnal Leftovers, Not Otherwise Specified, Abrupt Demise en Grindbashers
     Hedon, Zwolle
    16 Antropophagus, Devangelic, Bloodtruth en To Feed Of Flesh
     Willemeen, Arnhem
    18 Richie Kotzen Band en The Konincks
     Boerderij, Zoetermeer
    18 The Slaughter en Divine Sins
     Paard Van Troje, Den Haag
    19 Cryptopsy, Disgorge en Jungle Rot
     Willemeen, Arnhem
    19 Entombed A.D. en Grave
     013, Tilburg
    19 Insurrection, Wrecking Crew en Kingdom Of Genocide
     Lazarus, Leiden
    19 Monomyth en Shaking Godspeed
     Tivoli De Helling, Utrecht
    20 Alestorm en Brainstorm
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    20 Axel Rudi Pell en Rebellious Spirit
     Boerderij, Zoetermeer
    20 Baroeg Open Air
     Zuiderpark, Rotterdam
    Met o.a. Bolt Thrower, Amenra, Naam en Black-Bone
    20 Entombed A.D. en Grave
     P60, Amstelveen
    20 Mind:Soul en Sense vs Sanity
     Estrado, Harderwijk
    20 Stormrider
     De Bosuil, Weert
    20 Vandale
     De Pul, Uden
    21 Alestorm, Brainstorm en Troldhaugen
     Doornroosje, Nijmegen
    22 Cerebral Incubation, Acranius en Dynamite Abortion
     dB's, Utrecht
    23 Rage
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    26 Cartographer
     013, Tilburg
    album releaseparty
    26 King en Tank86
     Muziekgieterij, Maastricht
    26 Maiden United
     Bibelot, Dordrecht
    26 Vortex, Wizard, Killer en Warrant
     Vera, Groningen
    27 AC in DC, 5150 en Volbeat Tribute
     Stoba, Echt
    coverbands van AC/DC, Van Halen en Volbeat
    27 Disquiet, Cosmogon en Godscum
     Podium, Hoogeveen
    27 Freeze festival
     Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden
    Met o.a. Dimaeon, Manu Armata, All For Nothing, Teethgrinder, Sadotank en Frisian Hardcore All Stars
    27 Lifesigns en Panic Room
     Boerderij, Zoetermeer
    27 Metalsound Open Air
     Zwarte Waterweg, De Mortel
    Met Martyr, Nymeria, MpirE, Fist To Face, Erazer, Ghost Empire, Misanthropia en Come Crashing Down
    27 Paperdoll Decay, Evil Oath, Puur Obscuur en Last Fear
     JV Inventas, Grootebroek
    28 Female Metal Event
     Effenaar, Eindhoven
    Met MaYaN, Izegrim, Asrai, Skeptical minds, TheName, Adeia, Revengin en La Ventura
    28 Kong
     P60, Amstelveen
    28 Maiden United
     Odeon, Veldhoven
    29 King 810
     013, Tilburg
    Afgelast!
    30 Tesseract en Animals As Leaders
     Boerderij, Zoetermeer

    Oktober
    Datum Festival/Concert
    01 Anathema
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    01 Bullet, Striker en Stallion
     Little Devil, Tilburg
    01 Headspace
     Boerderij, Zoetermeer
    01 Helmet
     Vera, Groningen
    02 Karmaflow In Concert (feat. Dani Filth) en Edge Of Serenity
     Melkweg, Amsterdam
    03 Darkane, Kayser, Edge Of Serenity en Disintegrate
     Bolwerk, Sneek
    03 Herder, Oathbreaker, Starve en Dresden/Leningrad
     De Vorstin, Hilversum
    03 Volbeat Tribute en Diolegacy
     Gebouw-T, Bergen Op Zoom
    04 Axel Rudi Pell en Rebellious Spirit
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    04 Stream of Passion, My Propane, Pendejo, 15 Reasons en Sin7sins
     Bibelot, Dordrecht
    04 Taken By Force Metalfest
     Breakaway, Ommen
    Met Gaskin, Lord Volture, Stone In Egypt, Sin Starlett en Area Disaster
    05 Alestorm, Brainstorm en Troldhaugen
     Dynamo, Eindhoven
    05 Elškelšiset
     Little Devil, Tilburg
    06 Asking Alexandria
     AB, Brussel (BelgiŽ)
    06 Chimaira, Dyscarnate en Dagoba
     Melkweg, Amsterdam
    06 Vallenfyre en Caedere
     Merleyn, Nijmegen
    07 Accept en Damnations Day
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    07 Asking Alexandria, The Ghost Inside, Crown The Empire en Secrets
     Melkweg, Amsterdam
    07 Destruction, Lost Society en Evil Invaders
     De Klinker, Aarschot (BelgiŽ)
    07 Vallenfyre
     Baroeg, Rotterdam
    08 Brant Bjork presents Low Desert Punk
     Melkweg, Amsterdam
    09 Flying Colors
     013, Tilburg
    09 Right Of Way festival
     De Rotonde, Berkel En Roderijs
    Met o.a. The Charm The Fury, Roadkill, Distilator, Drainlife en Downcast Collision
    09 Uli Jon Roth
     De Bosuil, Weert
    10 Circle II Circle
     P3, Purmerend
    10 - 12 Desertfest
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    Met Electric Wizard, Kadavar, Yob, Monkey3 e.a.
    10 Diary of Dreams
     P60, Amstelveen
    10 Peter Pan Speedrock
     Vera, Groningen
    10 Vanderbuyst en Diablo Blvd
     Paard Van Troje, Den Haag
    11 Circle II Circle
     Moonlight Music Hall, Diest (BelgiŽ)
    11 Geldersch Metal Treffen
     Willemeen, Arnhem
    Met Blood Red Throne, Debauchery, Otargos, Inhume, Moker, Neckbreak Nation, Prematory, Distillator, Desolate Fields, Deem Index, l'hiver en Deuil
    11 Metal Up Het FŤr
     Koloszaal, Raamsdonksveer
    Met The Covering, Beyond Our Ruins, Tarantino, Speakerpunch en Razend
    11 Pendragon
     Boerderij, Zoetermeer
    11 Peter Pan Speedrock
     Bibelot, Dordrecht
    11 Uli Jon Roth
     NaxtStage, Almelo
    11 Vanderbuyst en Diablo Blvd
     't Beest, Goes
    13 Blues Pills en The Vintage Caravan
     Doornroosje, Nijmegen
    13 Destruction, Lost Society en Evil Invaders
     Baroeg, Rotterdam
    16 Apocalyptica
     Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
    Pre-concert bij het Cello BiŽnnale Amsterdam festival
    16 Wolvserpent en Galg
     Willemeen, Arnhem
    16 Y&T
     Hedon, Zwolle
    17 Anathema
     013, Tilburg
    17 - 18 Bloodshed Fest 15
     Dynamo, Eindhoven
    Met o.a. Iron Lamb, Martyrdod, Passiv Dodhjalp, Voorhees e.a.
    17 Melechesh
     Vera, Groningen
    17 Mystic Prophecy, Crystal Tears en Fireforce
     Kamikaze, Mechelen (BelgiŽ)
    17 Skillet
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    17 Soil, American Head Charge en Hed PE
     Tivoli De Helling, Utrecht
    17 Sworn Enemy en Thell Barrio
     Iduna, Drachten
    17 Y&T en Voodoo Vegas
     Boerderij, Zoetermeer
    18 Heavy Metal Maniacs festival
     P60, Amstelveen
    Met Grim Reaper, Midnight Messiah, Sad Iron, Dealer, Diggeth en Venator
    18 Mr. Big
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    18 Mystic Prophecy, Crystal Tears en Fireforce
     De ReŁnie, Geleen
    18 Mystic Prophecy, FireForce en Crystal Tears
     De Steen, Kerkrade
    18 Skillet
     013, Tilburg
    18 Stream Of Passion, Unshine en Paperdoll Decay
     Podium, Hoogeveen
    18 Y&T
     De Pul, Uden
    20 In Flames, Wovenwar en While She Sleeps
     013, Tilburg
    21 Black Stone Cherry
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    21 Cannibal Corpse, Revocation en Aeon
     Hedon, Zwolle
    21 Circle II Circle
     Luxor Live, Arnhem
    21 Dark Fortress, Secrets Of The Moon en Schammasch
     Doornroosje, Nijmegen
    23 Escape The Fate, Glamour Of The Kill en New Year's Day
     Melkweg, Amsterdam
    24 Circle II Circle
     Naxt Stage, Almelo
    24 Herder en No Gods No Masters
     Metropool, Hengelo
    24 Kingfisher Sky en Eve's Fall
     Paard Van Troje, Den Haag
    25 Aurora Infernalis part VI
     Luxor Live, Arnhem
    Met Windor, Vreid, Ulcus e.v.a.
    25 Into The Void
     Romein, Leeuwarden
    Met Kadavar, Amenra, Monkey3, The Wounded Kings e.a.
    25 Vanderbuyst, Diablo Blvd. en Bliksem
     The Rock Temple, Kerkrade
    26 In Solitude, Beastmilk en Obnoxious Youth
     Willemeen, Arnhem
    26 Saint Vitus en Orange Goblin
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    29 Bigelf
     Boerderij, Zoetermeer
    29 Living Colour
     Melkweg, Amsterdam
    29 Skintrade
     The Rock Temple, Kerkrade
    30 Cannibal Corpse, Revocation en Aeon
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    30 Chevelle
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    30 Textures
     Effenaar, Eindhoven
    31 Delain en Serenity
     Doornroosje, Nijmegen
    31 - Nov 02 Dutch Doom Days XIII
     Baroeg, Rotterdam
    Met o.a. Conan, The Wounded Kings, Magma Rise, Saint Vitus en Orange Goblin
    31 Magnetica, Bon Scotch en Motorblok
     Metropool, Hengelo
    31 Textures
     P60, Amstelveen
    31 Vanderbuyst, Diablo Blvd en Yama
     013, Tilburg

    November
    Datum Festival/Concert
    01 - 02 [cont from Oct 31] Dutch Doom Days XIII
     Baroeg, Rotterdam
    Met o.a. Conan, The Wounded Kings, Magma Rise, Saint Vitus en Orange Goblin
    01 Deathstars en The Dead And Living
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    01 Delain en Serenity
     Bolwerk, Sneek
    01 Denial Of God, Wederganger en Verbum Verus
     Willemeen, Arnhem
    01 Houwitser, Insurrection, Stoma en Black no. 1
     Romein, Leeuwarden
    01 Metalcon II
     Musicon, Den Haag
    Met o.a. Carach Angren, Braincasket, Ecocide en Villainy
    01 Stormrider
     Cafe Loburg, Wageningen
    01 Virtil Donati Band
     De Bosuil, Weert
    02 Animals As Leaders en Tesseract
     Doornroosje, Nijmegen
    02 Virgil Donati Band
     Boerderij, Zoetermeer
    05 Saxon en Skid Row
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    06 Hatebreed
     Atak, Enschede
    06 Saxon en Skid Row
     013, Tilburg
    07 Delain
     Atak, Enschede
    07 Kayak
     Bibelot, Dordrecht
    07 Kissin' Dynamite
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    07 Opeth
     Heineken Music Hall, Amsterdam
    08 Brainstorm festival
     Gigant, Apeldoorn
    Met Orphaned Land, Crimson Moonlight, The 11th Hour e.a.
    08 Deathstars
     Tivoli De Helling, Utrecht
    verplaatst van 29 maart
    08 Haunted Sky festival
     Paradox, Tilburg
    met Skeptical minds, Cirrha niva, Day Six, Distorted Harmony, Loreweaver en Hekz
    08 Insomnium, Fleshgod Apocalypse en Stam1na
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    08 Kissin' Dynamite
     De Bosuil, Weert
    09 Eluveitie, Arkona en Skalmold
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    09 Kissin' Dynamite en Tygers Of Pan Tang
     Baroeg, Rotterdam
    09 Lacuna Coil, Motionless In White en Devilment
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    09 Machine Head en Devil You Know
     De Mast, Torhout (BelgiŽ)
    09 The Gathering
     Doornroosje, Nijmegen
    25 Years of Diving into the Unknown - Special Anniversary Shows
    ťťn show 's middags, en ťťn show 's avonds!
    10 Lacuna Coil, Motionless In White en Devilment
     Muzikodroom, Hasselt (BelgiŽ)
    10 Rival Sons
     Melkweg, Amsterdam
    10 Sůlstafir
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    11 Sůlstafir
     Baroeg, Rotterdam
    12 Anathema en Mother's Cake
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    12 Sůlstafir
     Doornroosje, Nijmegen
    15 Airbourne
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    15 Dying Fetus, Goatwhore, Malevolence en Fallujah
     Dynamo, Eindhoven
    15 Overkill, Prong, Enforcer en Darkology
     De Pul, Uden
    16 Ancient Bards, Eve's Fall, La Ventura en The Saturnine
     Willemeen, Arnhem
    16 Doro
     Boerderij, Zoetermeer
    16 Mondvolland (afscheidsshow), De Strijdlust Is Herboren, Dr Duval en Tenzij De Horde
     Willemeen, Arnhem
    16 RPWL en Lesoir
     W2, Den Bosch
    20 MotŲrhead
     Ijsselhallen, Zwolle
    21 Clan of Xymox
     Victorie, Alkmaar
    21 Protest The Hero, The Faceless, The Contortionist en Destrage
     Atak, Enschede
    21 Ulcerate en Wormed
     Vera, Groningen
    22 Grindfeast XL
     Willemeen, Arnhem
    Met Ultimo Mondo Cannibale, Holocausto Canibal, Keitzer, Mumakil, Mincing Fury And Guttural Clamour Of Queer Decay, Party Cannon, Hymen Holocaust, Skullhog, Blood I Bleed en Kaasschaaf
    22 Hatebreed
     De Mast, Torhout (BelgiŽ)
    22 Mind:Soul en Adeia
     Tinto, Rotterdam
    22 - 23 Rotterdam Deathfest
     Baroeg, Rotterdam
    Met o.a. Master, Entrapment, Ulcerate, Wormed, Solace Of Requiem en Gigan
    22 Speedfest
     Klokgebouw, Eindhoven
    22 Vulgar Display Of Pantera en Rage On Stage
     The Rock Temple, Kerkrade
    23 Suicide Silence, Thy Art Is Murder en Fit For An Autopsy
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    24 Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators
     Heineken Music Hall, Amsterdam
    25 Suicide Silence, Thy Art Is Murder en Fit For An Autopsy
     Dynamo, Eindhoven
    26 Hollywood Undead
     Melkweg, Amsterdam
    27 Scorpions
     Ahoy, Rotterdam
    28 Crystal Viper, Martyr, Gloria Victis en Venator
     Heavy Rocks, Deventer
    29 Audrey Horne, '77 en Pet The Preacher
     Baroeg, Rotterdam
    29 Feuerengel
     Metropool, Hengelo
    29 Into Darkness festival
     Romein, Leeuwarden
    Met Hades Almighty, Dragged into Sunlight, code, Ataraxie, Alkerdeel, Faal en Ethraid Engrin
    30 Cannibal Corpse, Revocation en Aeon
     De Pul, Uden
    30 Hades en Code
     Baroeg, Rotterdam

    December
    Datum Festival/Concert
    04 Kreator, Arch Enemy, Sodom en Vader
     013, Tilburg
    04 Machine Head, Devil You Know en Darkest Hour
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    04 Mastodon, Big Business en Krokodil
     Paard Van Troje, Den Haag
    04 The Amity Affliction, Buried In Verona, Heart In Hand en Napoleon
     Willemeen, Arnhem
    05 Doro
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    05 Mastodon, Big Business en Krokodil
     De Mast, Torhout (BelgiŽ)
    06 Stahlzeit
     De Bosuil, Weert
    07 Epica en DragonForce
     Tivoli Vredenburg, Utrecht
    11 Avatar en The Defiled
     Melkweg, Amsterdam
    11 Parkway Drive, Heaven Shall Burn, Carnifex en Northlane
     013, Tilburg
    12 - 13 Eindhoven Metal Meeting
     Effenaar, Eindhoven
    Met o.a. At The Gates en Triptykon
    12 Metal All Stars
     013, Tilburg
    Metalklassiekers gespeeld door een allstar band, met o.a. James LaBrie, Geoff Tate, Joey Belladonna, Cronos, Dave Ellefson, Chuck Billy en Zakk Wylde
    17 The Sirens
     Boerderij, Zoetermeer
    Liv Kristine, Anneke Van Giersbergen & Kari RueslŚtten
    18 At The Gates, Triptykon en Morbus Chron
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    18 At The Gates, Tryptykon en Morbus Chron
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    19 Meshuggah
     Melkweg, Amsterdam
    28 ACDC UK, Powerslave en Vintage
     The Rock Temple, Kerkrade
    Actie
  • Sonic Boom

  • Interviews
  • Deathstars
  • Judas Priest
  • Wasted Bullet
  • Vader
  • Brother Firetribe
  • Xandria
  • Gotthard
  • Epica
  • House Of Lords
  • Stream Of Passion

  • Nieuwste reviews
    Entombed A.D. - Back To The Front
    Frozen Ocean - The Dyson Swarm
    Astral Doors - Notes From The Shadows
    Hammerfall - (r)Evolution
    Enemy Of Reality - Rejected Gods
    Opeth - Pale Communion
    Trioscapes - Digital Dream Sequence
    Accept - Blind Rage
    Eyehategod - Eyehategod
    Infestus - The Reflecting Void
    In Flames - Siren Charms
    Napalm Storm - Harmless Cruelty
    J.B.O. - Nur Die Besten Werden Alt
    Deep In Hate - Chronicles Of Oblivion
    Radio Moscow - Magical Dirt
    Saor - Aura
    Body Count - Manslaughter

    Concertreviews
  • Malevolent Creation, Sinister, De Profundis en Ecocide
  • Chelsea Wolfe en Bird On The Wire
  • Into The Grave 2014
  • CityRock 2014
  • Marilyn Manson en The Charm The Fury

  • Retro Reviews
    Belphegor - Lucifer Incestus
    Alice Cooper - Trash
    Mayhem - De Mysteriis Dom Sathanas
    Insomnium - In The Halls Of Awaiting
    Infinitas - Journey To Infinity

    Forum
  • luisterclubje
  • us metal, episode ii
  • into darkness festival
  • even voorstellen
  • 22-9 brutal dm @ db's...
  • foto's van jou en je ...
  • relative awareness: m...
  • rock hard festival 20...
  • david sylvian
  • voetbaltopic ix
  • roadburn 2015 - 9 t/m...
  • savatage
  • sůlstafir
  • 24 aug: inquisition +...
  • welk spel heb je nu w...

  • Nieuwe Releases
    2 september:
  • (cd) Earth - Primitive And Deadly
  • (cd) Meridian - The Awful Truth
  • (cd) Polyphia - Muse
  • (cd) The Scintilla Project - The Hybrid
    5 september:
  • (cd) Ichor - Depths
  • (cd) In Flames - Siren Charms
  • (cd) Kissin' Dynamite - Megalomania
  • (cd) Onheil - Storm Is Coming
  • (cd) The Last Charge - Anima Sola
  • (cd) The Sabbathian - Ritual Rites
  • (cd) Warhound - Next Level
    6 september:
  • (cd) Grizzlyncher - O'cetacean
    8 september:
  • (cd) Funereus - Return of the Old Goat

  •  
    Alle artikelen en foto's, afgezien van albumhoezen en door bands/labels/promoters aangeleverde fotos, zijn © 2001-2014 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden.
    De inhoud van reacties blijven van de poster zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers.
    Alle datums van de Nieuwe Releases, Concert agenda, Kalender en in de Artikelen zijn onder voorbehoud.