Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer   
Hoofdmenu
  • Nieuws
  • Album reviews
  • Concert reviews
  • Concert agenda
  • Nieuwe Releases
  • Interviews

  • Top 10 van 2015

  • Forum
  • Columns
  • Zalenlijst
  • Prijsvragen
  • Links

  • Contact info
  • Medewerkers

  • Vacature

  • Netwerk
  • RSS-feeds RSS-feeds
  • Metalfan.nl on Facebook Facebook
  • Metalfan.nl on Instagram Instagram
  • Twitter Twitter
  • Heavy Metal Tattoo

  • Zoeken


    Poll
    Wat vind jij van de nieuwe Dream Theater-cd, The Astonishing?

    Weergaloze plaat!
    Bovengemiddeld
    Redelijk, maar geen topper
    Matig, valt behoorlijk tegen
    Zeer zwak
    Ik heb hem nog niet beluisterd, maar ben benieuwd
    Ik ga hem niet eens beluisteren

    [ Uitslag | EnquÍtes ]

    Concertagenda
    10 februari:
  • Alex Skolnick Trio en Jeff Aug
  • Luca Turilli's Rhapsody, Temperance en Qantice
  • The Vintage Caravan, Dead Lord en Tiebreaker
    11 februari:
  • Black Stone Cherry en Theory Of A Deadman
  • Lionheart, Desolated, Kublai Khan en Fallbrawl
  • Ram en Bliksem
  • Stream of Passion, Scarlet Stories en Penelope
    12 februari:
  • The Exploited, Peter Pan Speedrock, Green Hornet, Iguana Death Cult en Black Volvo
  • Conspiracy Of Seven en Dance With Dragons
  • Daisy D, Death to Decaf, The Unslain en Crimson River
  • Elizium
  • Escape The Fate, New Year's Day, Fearless Vampire Killers en Like A Storm
  • Kataklysm, Septicflesh en Aborted
  • Metal disco
  • Textures en Purest Of Pain
  • The Black Veins en All Comes Down
    13 februari:
  • Dragged Into Sunlight en Gnaw Their Tongues
  • John Coffey
  • Metal Battle voorronde Noord-Holland
  • Metal Battle voorronde Utrecht
  • Rag-Tag festival
  • Stonerfall
  • Textures, Pelgrim en Unchained Reality
    14 februari:
  • Dragged Into Sunlight, Gnaw Their Tongues en Terzij De Horde
  • RAM, Bliksem en Martyr
  • Robby Valentine en The Rock Choir
  • Tesseract en Contortionists
    16 februari:
  • Ophis en Ataraxie
  • Parkway Drive, Architects en Thy Art Is Murder

  • Over ťťn maand
    10 maart:
  • La Muerte en My Diligence

  • Kalender
    Vandaag jarig:
  • Alex Paul (Sinister) - 41
  • Cliff Burton (Metallica) - 54
  • James "The Reverend Tholomew Plague" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 35
  • Manu Chauty (Midwinter) - 38
  • Mike Hanus (Fleshcrawl) - 40
  • Nigel Olsson (Uriah Heep) - 67
  • Pťter Musitz (Casketgarden) - 36
  • Tony Reno (Europe) - 53

  • Festivals & concerten voor 2016
    Vandaag is het Wednesday, Feb 10, 2016
    Zoeken: Jaar:
    Als je nog een festival of concert weet,stuur dan aub een mailtje naar concert@ NOSPAM metalfan.nl

    Februari
    Datum Festival/Concert
    10 Alex Skolnick Trio en Jeff Aug
     Little Devil, Tilburg
    10 Luca Turilli's Rhapsody, Temperance en Qantice
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    10 The Vintage Caravan, Dead Lord en Tiebreaker
     W2, Den Bosch
    11 Black Stone Cherry en Theory Of A Deadman
     Melkweg, Amsterdam
    11 Lionheart, Desolated, Kublai Khan en Fallbrawl
     Bibelot, Dordrecht
    11 Ram en Bliksem
     Vera, Groningen
    11 Stream of Passion, Scarlet Stories en Penelope
     Flux, Zaandam
    12 The Exploited, Peter Pan Speedrock, Green Hornet, Iguana Death Cult en Black Volvo
     Patronaat, Haarlem Verplaatst naar 13 mei
    12 Conspiracy Of Seven en Dance With Dragons
     Bar American, Middelburg
    12 Daisy D, Death to Decaf, The Unslain en Crimson River
     Willemeen, Arnhem
    12 Elizium
     De Boerderij, Zoetermeer
    12 Escape The Fate, New Year's Day, Fearless Vampire Killers en Like A Storm
     Melkweg, Amsterdam
    12 Kataklysm, Septicflesh en Aborted
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    12 Metal disco
     Bibelot, Dordrecht
    12 Textures en Purest Of Pain
     Bibelot, Dordrecht
    12 The Black Veins en All Comes Down
     Kroepoekfabriek, Vlaardingen
    13 Dragged Into Sunlight en Gnaw Their Tongues
     Het Bos, Antwerpen (BelgiŽ)
    13 John Coffey
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    13 Metal Battle voorronde Noord-Holland
     Manifesto, Hoorn
    Met Hibakusha, Bloid, Panic Tape en Deterrent
    13 Metal Battle voorronde Utrecht
     dB's, Utrecht
    13 Rag-Tag festival
     Neushoorn, Leeuwarden
    Met Peter Pan Speedrock, HŻnekop, Herder, Black Bone, Magnetic Spacemen e.a.
    13 Stonerfall
     Victorie, Alkmaar
    Met The Machine, Herder, Toner Low, Death Alley, Tank86, ((Ohhms)) en Bone Man
    13 Textures, Pelgrim en Unchained Reality
     013, Tilburg
    14 Dragged Into Sunlight, Gnaw Their Tongues en Terzij De Horde
     Patronaat, Haarlem
    14 RAM, Bliksem en Martyr
     Baroeg, Rotterdam
    14 Robby Valentine en The Rock Choir
     Estrado, Harderwijk
    14 Tesseract en Contortionists
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    16 Ophis en Ataraxie
     Kavka, Antwerpen (BelgiŽ)
    16 Parkway Drive, Architects en Thy Art Is Murder
     AB, Brussel (BelgiŽ)
    17 Parkway Drive, Architects en Thy Art Is Murder
     013, Tilburg
    19 - 20 Angelfest
     De Engelenbak, Doetinchem
    Met Magnacult, Undawn, Thrashcan, Deem Index, Burning Hatred, Sack Blabbath, Desolate Fields, Rise A Thousand e.a.
    19 Bodyfarm, Razend, Unchained Reality, Grim Ordeal en Splinterbomb
     W2, Den Bosch
    19 King Dude en Gold
     Gebr. De Nobel, Leiden
    19 Metal Battle voorronde Overijssel
     Hedon, Zwolle
    Met Pariah, Jeremiah, The Shiva Hypothesis en Bruusk
    19 Ophis, Ataraxie en Majestic Downfall
     Baroeg, Rotterdam
    19 Rotten Casket, Paramite en LaMorta
     Oefenbunker, Landgraaf
    19 Sleeping With Sirens
     Melkweg, Amsterdam
    19 Spartan, Illusionless en Ynfamia
     Mezz, Breda
    20 Metal Battle voorronde Friesland
     Bolwerk, Sneek
    20 Morvigor, Eternal Mortification en Daemension
     JC Enter, Houten
    20 Peter Pan Speedrock, Vandal X, De Rooie Neger en Black-Bone
     Burgerweeshuis, Deventer
    20 Phlebotomized, Spina Bifida en Dead End
     Popcentrale, Dordrecht
    20 Scumbash festival
     Van Nellefabriek, Rotterdam
    Met TurboNegro, Batmobile, Bloodshot Bill e.a.
    20 Sleeping With Sirens
     Melkweg, Amsterdam
    20 Symphony X, Myrath en Melted Space
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    21 Awakening Sun
     PoGo, Gorinchem
    21 Kataklysm, Septicflesh en Aborted
     013, Tilburg
    21 Saviours
     Patronaat, Haarlem
    21 Symphony X, Myrath en Melted Space
     De Boerderij, Zoetermeer
    21 Xandria, Serenity en Jaded Star
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    22 Dream Theater
     Carrť, Amsterdam
    22 Saviours
     Little Devil, Tilburg
    25 Fungus en Human Vivisection
     Little Devil, Tilburg
    26 Dead Company en Stone Gollem
     Bibelot, Dordrecht
    26 - 28 Netherlands Deathfest
     013, Tilburg
    Met Autopsy, Blasphemy, Razor, Pig Destroyer e.v.a.
    26 Saturnalia Temple
     Vera, Groningen
    26 The Skull
     Little Devil, Tilburg
    27 Kiss Lickss en R-yo Ready
     Baroeg, Rotterdam
    27 Saturnalia Temple en Ggu:ll
     Merleyn, Nijmegen
    27 The Skull
     Q-Factory, Amsterdam
    28 Gorilla Biscuits, modern Life Is War en Touchť Amorť
     Effenaar, Eindhoven
    28 Primal Fear, Brainstorm en Striker
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    28 TesseracT en The Contortionist
     De Boerderij, Zoetermeer
    29 Funebrarum, Interment en Putrisect
     Antwerp Music City vzw, Antwerpen (BelgiŽ)
    29 Machine Head
     013, Tilburg

    Maart
    Datum Festival/Concert
    01 Ghost en Death Alley
     013, Tilburg
    02 KingCrow en Votum
     De Pul, Uden
    02 Soulfly
     Vooruit, Gent
    03 KingCrow en Votum
     De Boerderij, Zoetermeer
    03 Soulfly, King Parrot en Incite
     Doornroosje, Nijmegen
    04 Candibar Planet en Desert Storm
     Groene Engel, Oss
    04 Signum Regis, Within Silence, Veritas Infinita en The Memory Remains
     De Kei, Ede
    04 Steak Number Eight
     Luxor Live, Arnhem
    04 Textures en Purest Of Pain
     Muziekodroom, Hasselt (BelgiŽ)
    05 Backfire, M-Town, Pene Corrida en Wake The Dead
     Gebouw-T, Bergen Op Zoom
    05 Complexity Fest
     Patronaat, Haarlem
    Met Textures, Hacktivist, The Algorithm, Hypno5e, Destiny Potato, Divine Sins, Loathe, Mary Fields en Hibakusha
    05 John Coffey
     TivoliVredenburg, Utrecht
    05 Rhinorino
     Oefenbunker, Landgraaf
    05 Rock Of Ages festival
     Oerkroeg Schiller, Aalten
    Met Thrashcan, Fireforce, Carve en Relffoxes
    05 Stoned Jesus, Mars Red Sky en Belzebong
     Baroeg, Rotterdam
    05 The Black Heart Rebellion
     Merleyn, Nijmegen
    05 The Wounded Kings
     Neushoorn, Leeuwarden
    06 Funebrarum, Interment en Putrisect
     Baroeg, Rotterdam
    07 Mother's Finest
     013, Tilburg
    09 Deafhaven en Myrkur
     Paradiso, Amsterdam
    10 La Muerte en My Diligence
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    11 Mega Proleten Festival
     Willemeen, Arnhem
    Met Orgaanklap, Rectum Raiders, Cheap Thrills en Rene SG
    11 Royal Hunt
     De Pul, Uden
    11 Sabaton, Alestorm en Bloodbound
     013, Tilburg
    Uitverkocht
    12 Leng Tch'e en Teethgrinder
     Groene Engel, Oss
    12 Lyriel, Circle Unbroken, End Of The Dream, Grim Justice en Dreamslave
     PoGo, Gorinchem
    12 Maybeshewill
     013, Tilburg
    12 Metal Battle Veldslag Noord
     Podium, Hoogeveen
    12 Metal Battle Veldslag Oost
     Estrado, Harderwijk
    12 Sowulo, Shireen en Seed
     Willemeen, Arnhem
    12 Suffocation, Cattle Decapitation en Abiotic
     De Helling, Utrecht
    12 Tracer
     Atak, Enschede
    12 Wapenfest
     De Baron, Bladel
    met Inquisitor, Antropomorphia en Rotten Casket
    13 Isvind, The Stone en Sarkom
     Het Bos, Antwerpen (BelgiŽ)
    13 Metal cd & platenbeurs
     Dynamo, Eindhoven
    14 Exodus en Lost Society
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    16 Steak Number Eight
     Vooruit, Gent
    17 Amorphis
     013, Tilburg
    17 Der Weg Einer Freiheit
     Vera, Groningen
    18 Bliksem
     Patronaat, Haarlem
    18 Defeater, Break Even en Kids Insane
     Effenaar, Eindhoven
    18 Metal Battle Veldslag West
     Baroeg, Rotterdam
    18 Mgla, Aosoth, Deus Mortem, Deathrow, Ars Veneficium, Stream Of Blood en Ethraid Engrin
     Willemeen, Arnhem
    18 Steak Number Eight en Future Old People Are Wizards
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    19 ACxDC, Implore, Gewoon Fucking Raggen en Maagzuur
     Willemeen, Arnhem
    19 Nargaroth, Noctem, Conceived By Hate en Faanejfell
     Gigant, Apeldoorn
    19 Stoned Jesus, Mars Red Sky en Belzebong
     Tuchthuis, Eindhoven
    20 Suffocation, Cattle Decapitation en Abiotic
     Doornroosje, Nijmegen
    20 Symphony X, Myrath en Melted Space
     013, Tilburg
    21 Maggot Colony, Intravenous Contamination, Oral Fistfuck en In Demise
     dB's, Utrecht
    23 Obese en She Loves Pablo
     The Cave, Amsterdam
    23 Prong, Steak Number Eight en man.machine.industry
     Doornroosje, Nijmegen
    24 Nargaroth en Noctem
     Gebr. De Nobel, Leiden
    24 Prong, Steak Number Eight en Man.Machine.Industry
     Melkweg, Amsterdam
    25 Antimatter en Kristoffer GildenlŲw
     De Boerderij, Zoetermeer
    25 Blaze Bayley en Maid Of Iron
     Gebr. De Nobel, Leiden
    25 Exodus en Lost Society
     Melkweg, Amsterdam
    25 Magrudergrind en Primitive Man
     dB's, Utrecht
    25 Monster Magnet en Scorpion Child
     TivoliVredenburg, Utrecht
    25 - 27 Paaspop festival
     Schijndel
    Met Exodus, Monster Magnet, Korpiklaani, Powerwolf, John Coffey e.v.a.
    25 Prong, Steak Number Eight en Man Machine Industry
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    25 Van Canto, Grailknights en End Of The Dream
     013, Tilburg
    25 - 26 Veneration Of The Dead IV
     Baroeg, Rotterdam
    Met o.a. Sear Bliss, The Spirit Cabinet e.a.
    26 Gorguts, Psycroptic, Dysrhythmia en Nero Di Marte
     013, Tilburg
    26 Hollywood Undead en Attila
     Melkweg, Amsterdam
    26 Metalyard festival
     Atak, Enschede
    met Sear Bliss, 7th Symphony, Nachtschatten, ForChristSake, Abrupt Demise e.a.
    26 Opium Lord
     Antwerp Music City vzw, Antwerpen (BelgiŽ)
    26 The Shavers en Peter Pan Speedrock
     Victorie, Alkmaar
    26 Van Canto, Grail Knights en End Of The Dream
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    27 Tattoofest Indoor Zwolle
     Hedon, Zwolle
    Met The Lucifer Principle, Izegrim, 3rd Machine, martyr, The Heritance, Diggeth, Tarragona, Rectum Raiders, Bring On The Bloodshed, Spartan, Illusionless, Variscythe, Obese en Cheap Thrills
    27 Vanden Plas en Soul Secret
     Baroeg, Rotterdam
    29 Rorcal en Impuer Willhelmina
     Antwerp Music City vzw, Antwerpen (BelgiŽ)
    30 Karma To Burn, Candybar Planet en Sons Of Morpheus
     Effenaar, Eindhoven
    31 Moonspell
     Metropool, Hengelo

    April
    Datum Festival/Concert
    01 DestrŲyer 666, BŲlzer, Trepaneringsritualen en Cirith Gorgor
     013, Tilburg
    01 Grindhoven V pre-party
     The Jack, Eindhoven
    Met Hymen Holocaust, Sick Of Stupidity en Pancreatic Purulence
    01 Leprous, Voyager en Earthside
     W2, Den Bosch
    01 Monster Truck
     Melkweg, Amsterdam
    01 Moonspell
     Baroeg, Rotterdam
    01 My Dying Bride
     Neushoorn, Leeuwarden
    01 - 03 Progdreams V
     De Boerderij, Zoetermeer
    Met Focus, Knight Area, Dave Kerzner, Three Friends e.a.
    02 Amsterdam Metalfest
     Melkweg, Amsterdam
    met Decapitated, Carach Angren, Heart Of a Coward e.a.
    02 Ensiferum
     Maassilo, Rotterdam
    02 Grindhoven 5
     Dynamo, Eindhoven
    Met Rompeprop, Peter Pan Speedrock, Rectal Smegma e.a.
    02 Nashville Pussy en Worry Blast
     Willemeen, Arnhem
    02 Tongeren Metal Fest
     Tongeren (BelgiŽ)
    Met o.a. DestrŲyer 666, BŲlzer en Trepaneringsritualen
    03 Ensiferum en Fleshgod Apocalypse
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    03 Leprous en Voyager
     Duycker, Hoofddorp
    03 Nashville Pussy en Cheap Thrills
     P60, Amstelveen
    03 Orden Ogan en Mystic Prophecy
     Willemeen, Arnhem
    05 Antlers en Addaura
     Antwerp Music City vzw, Antwerpen (BelgiŽ)
    06 Nile, Melechesh en Embryo
     Patronaat, Haarlem
    06 Spiritual Beggars
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    07 Chve en All Shadows And Deliverance
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    07 Delain en The Charm The Fury
     TivoliVredenburg, Utrecht
    07 DestrŲyer 666, BŲlzer en Trepaneringsritualen
     Neushoorn, Leeuwarden
    07 Monomyth
     Burgerweeshuis, Deventer
    07 My Dying Bride
     013, Tilburg
    08 Monomyth en Monstertone
     Kroepoekfabriek, Vlaardingen
    08 My Dying Bride
     Trix, Antwerpen
    08 Peter Pan Speedrock en The Exploited
     Gebr. De Nobel, Leiden
    08 Seita, Facelifter en Raven Called Sin
     Bar American, Middelburg
    09 Axel Rudi Pell en Mob Rules
     Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
    09 Chris Cornell
     TivoliVredenburg, Utrecht
    09 Mario's Metal Meeting 10 - Final Edition
     Little Devil, Tilburg
    Met Satan, Vardis, e.a.
    09 PitFest
     The Spot, Erica
    Met Born From Pain, Distillator, Insanity Alert, Herder, Entrapment, Cornered e.a.
    09 Purson
     W2, Den Bosch
    09 Splinterbomb, Black Shuck en Betrayed By Rage
     WPC Nederland 3, Wateringen
    10 Axel Rudi Pell
     Hedon, Zwolle
    10 Korpiklaani, Moonsorrow en Heidevolk
     Melkweg, Amsterdam
    10 My Dying Bride
     TivoliVredenburg, Utrecht
    12 Dirkschneider en Anvil
     Dudok, Tilburg
    14 LizZard
     Oefenbunker, Landgraaf
    14 Overkill en One Machine
     Gebr. De Nobel, Leiden
    14 - 17 Roadburn festival
     013, Tilburg
    14 The Haunted
     Patronaat, Haarlem
    15 The Haunted
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    15 The Iron Maidens en We Are The Catalyst
     De Boerderij, Zoetermeer
    16 Amorphis en Textures
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    16 Monomyth
     Duycker, Hoofddorp
    16 The Iron Maidens
     De Pul, Uden
    17 Haunted Sky festival
     W2, Den Bosch
    Met Hekz, Dyscordia, Mind:Soul, Aisles, Skeptical Minds en ARmed Cloud
    17 Stonehenge In-Door
     Iduna, Drachten
    Met Gorguts, Morgoth, Incantation, Psycroptic e.a.
    17 Teethgrinder, Black Anvil en Tombs
     Innocent, Hengelo
    18 Morgoth, Incantation, Darkrise en Omophagia
     Baroeg, Rotterdam
    19 Fish
     Melkweg, Amsterdam
    20 Fish en Lazuli
     013, Tilburg
    21 Peter Pan Speedrock
     W2, Den Bosch
    21 Raketkanon en Mnhm
     Luxor Live, Arnhem
    22 Drive Like Maria
     Effenaar, Eindhoven
    22 Feuerengel
     Metropool, Hengelo
    22 Fish
     Oosterpoort, Groningen
    Verplaatst van 28-11-2015
    22 - 23 Very 'Eavy festival
     Fox Nightlife, Stadskanaal
    Met Uli Jon Roth, Picture, The Rods, Vandale, Distillator, Tytan e.a.
    23 Delain, The Charm The Fury en Kingfisher Sky
     De Boerderij, Zoetermeer
    23 Feuerengel
     Melkweg, Amsterdam
    23 Kamelot, Serenity en Nemesea
     Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
    23 Metal Battle Finale
     Estrado, Harderwijk
    23 Peter Pan Speedrock
     Merleyn, Nijmegen
    23 Rotten Sound en Abigail Williams
     013, Tilburg
    23 Steak Number Eight, Hangman's Chair, Simůn en An Evening With Knives
     Baroeg, Rotterdam
    24 Kamelot
     Hedon, Zwolle
    26 Wolfmother
     Paradiso, Amsterdam
    28 Crowbar en Trouble
     Dynamo, Eindhoven
    29 Phil Campbell All-star Band
     013, Tilburg
    29 Wo Fat en Mothership
     Merleyn, Nijmegen
    29 Wolfmother
     Oosterpoort, Groningen
    30 Peter Pan Speedrock en Black-Bone
     Baroeg, Rotterdam
    30 Wolfmother
     013, Tilburg

    Mei
    Datum Festival/Concert
    01 Biohazard
     Iduna, Drachten
    01 Damian Wilson
     W2, Den Bosch
    01 Impericon festival
     Melkweg, Amsterdam
    Met Hatebreed, Emmure, Northlane, Bury Tomorrow e.a.
    01 Savage Master
     Little Devil, Tilburg
    05 Circle II Circle, Lord Volture en Desert
     Verlichte Geest, Roeselare (BelgiŽ)
    06 Circle II Circle, Lord Volture en Desert
     Oefenbunker, Landgraaf
    06 Evergrey
     Gebr. De Nobel, Leiden
    07 Circle II Circle, Lord Volture en Desert
     Fluor, Amersfoort
    07 Enslaved en Trouble
     Baroeg, Rotterdam
    08 Circle II Circle, Lord Volture en Desert
     Baroeg, Rotterdam
    10 Magnum en Mutt Dog County
     De Boerderij, Zoetermeer
    11 Cannibal Corpse, Krisiun en Hideous Divinity
     013, Tilburg
    12 Monomyth
     Vera, Groningen
    13 - 15 Rock Hard festival
     Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
    Met Blind Guardian, Moonspell, Tribulation, Destruction e.a.
    14 Pendragon
     De Boerderij, Zoetermeer
    15 Kadavar
     De Helling, Utrecht
    16 Crowbar en Trouble
     Metropool, Hengelo
    16 Sůlstafir
     Patronaat, Haarlem
    20 - 21 Metalcon
     Musicon, Den Haag
    met Bodyfarm, Rectal Smegma, Korpse, Saille, Bleeding Gods, Sisters Of Suffocation, Hellbender, Defazer, Facelifter, Warborn Waste, Martyr, Skullsuit, Mullet en Mourn
    21 Delain
     Dynamo, Eindhoven
    21 Lord Volture en Overthrow
     Backstage, Nijmegen
    21 Monomyth en Gomer Pyle
     Gebouw-T, Bergen Op Zoom
    22 In This Moment
     Oosterpoort, Groningen
    23 In This Moment
     Melkweg, Amsterdam
    Vervangende show van eerder dit jaar
    28 Amsterdam Metalnight
     Sugarfactory, Amsterdam
    Met Izegrim, Magnacult, Distillator, Disquiet, DPC en Hibakusha

    Juni
    Datum Festival/Concert
    02 Issues
     Melkweg, Amsterdam
    03 Bongripper en Ghold
     Patronaat, Haarlem
    03 - 05 Rock Am Ring
     Mendig vliegveld (Duitsland)
    Met Black Sabbath, red Hot Chili Peppers, Volbeat, Deftones, Disturbed, Korn e.a.
    03 - 05 Rock Im Park
     Zeppelinfield, NŁrnberg (Duitsland)
    Met Black Sabbath, red Hot Chili Peppers, Volbeat, Deftones, Disturbed, Korn e.a.
    04 - 05 FortaRock - The Festival
     Goffertpark, Nijmegen
    Met Volbeat, Within Temptation, Megadeth, Disturbed, King Diamond, Gojira, Obituary, Eluveitie, Abbath, Heidevolk e.v.a.
    08 Iron Maiden en The Raven Age
     Gelredome, Arnhem
    10 - 11 Rock-Fels Open Air
     Amfitheater Loreley, St. Goarshausen (Duitsland)
    Met Sonata Arctica, Eluveitie, Rage, Leaves' Eyes, Ensiferum e.a.
    13 Korn
     TivoliVredenburg, Utrecht
    14 Megadeth
     Oosterpoort, Groningen
    17 - 19 Graspop Metal Meeting
     Dessel (BelgiŽ)
    Met Black Sabbath, Iron Maiden, King Diamond, Twisted Sister, Volbeat e.a.
    17 - 19 Hellfest
     Clisson (Frankrijk)
    Met Black Sabbath, Rammstein, Korn, Megadeth, Ghost, Slayer e.a.
    24 - 25 Dokk'em Open Air
     Dokkum
    Met Dragonforce, Finntroll, Grave, Primordial e.a.

    Juli
    Datum Festival/Concert
    14 - 16 Bang Your Head festival
     Balingen (Duitsland)
    Met Testament, Dragonforce, Crematory, Nazareth, Delain e.a.
    16 Biohazard
     Burgerweeshuis, Deventer
    16 Dynamo Metalfest
     Kunstijsbaan, Eindhoven
    Met o.a. Sacred Reich, Life Of Agony, Powerwolf en Audrey Horne
    30 Stonehenge festival
     Steenwijk
    met Immolation, Benighted, Schirenc Plays Pungent Stench e.a.

    Augustus
    Datum Festival/Concert
    04 Testament
     Lucky, Rijssen
    04 - 06 Wacken Open Air
     Wacken (Duitsland)
    Met Blind Guardian, Steel Panther, Therion, Arch Enemy e.a.
    11 Whitesnake
     013, Tilburg
    12 - 13 Into The Grave festival
     Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
    met Slayer, Kreator, Exodus, Carcass, Amaranthe, Alestorm e.a.
    13 - 14 Alcatraz Metal Festival
     De Lange Munte, Kortrijk (BelgiŽ)
    Met Within Temptation, Airbourne, Whitesnake, Triptykon, Ministry, Candlemass e.a.
    14 Ministry
     Doornroosje, Nijmegen
    17 - 20 Summer Breeze festival
     DinkelsbŁhl (Duitsland)
    Met Steel Panther, Sabaton, Subway To Sally, Exodus e.a.
    20 Tattoofest
     Cult-Art Shop, Nijverdal
    Met Diablo Blvd, LizZard, For I Am King, The Royal, Yama, Purest Of Pain, Mourn, Mutt Dog County, caedere, Skullsuit, Seven Waters e.a.

    September
    Datum Festival/Concert
    02 Folktron
     Gebr. De Nobel, Leiden
    10 Baroeg Open Air
     Zuiderpark, Rotterdam
    23 - 25 Female Metal Event
     Effenaar, Eindhoven
    Met Arch Enemy, The Birthday Massacre, Xandria, Sirenia e.a.
    30 Delain
     Luxor Live, Arnhem

    Oktober
    Datum Festival/Concert
    01 Delain en Equisa
     Gebouw-T, Bergen Op Zoom
    15 Maiden United
     Atak, Enschede
    22 Into The Void festival
     Neushoorn, Leeuwarden
    23 Y&T
     De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
    28 Maiden United
     013, Tilburg

    November
    Datum Festival/Concert
    04 Maiden United
     Muziekgieterij, Maastricht
    17 Maiden United
     Spirit Of 66, Verviers (BelgiŽ)
    18 Maiden United
     Bibelot, Dordrecht
    19 Maiden United
     Underground, Lelystad
    25 Peter Pan Speedrock
     Effenaar, Eindhoven
    26 Peter Pan Speedrock
     Effenaar, Eindhoven
    Allerlaatste show van Peter Pan Speedrock

    December
    Datum Festival/Concert
    17 The Gentle Storm
     Melkweg, Amsterdam
    Actie
  • The Vintage Caravan

  • Interviews
  • Textures
  • Borknagar
  • Disquiet
  • Tesseract
  • Bliksem
  • Shining (Nor)
  • Phantasma
  • Ne Obliviscaris
  • Firespawn
  • APEX

  • Specials
  • De Stenen Wortels van Heavy Metal: MotŲrhead - Overkill

  • Nieuwste reviews
    Delain - Lunar Prelude
    Mirror - Mirror
    RAW - Battalion Of Demons
    Fleshgod Apocalypse - King
    From The Ashes - The Final Incarnation
    Irradiance - Dissidence
    MŚnegarm - MŚnegarm
    Blackdeath - Totentanz
    Killing Cult Society - Fallout
    Solution .45 - Nightmares In The Waking State - Part I
    Textures - Phenotype
    Prong - X - No Absolutes
    Masterplan - Keep Your Dream aLive
    Old Forest - Dagian
    King Wraith - Of Secrets And Lore
    Manimal - Trapped In The Shadows
    Urgehal - Aeons In Sodom

    Concertreviews
  • Behemoth, Abbath, Entombed A.D. en Inquisition
  • Kingfisher Sky, Sin7sinS, Scarlet Stories en Blackbriar
  • Delain en The Charm The Fury
  • Persistence Tour 2016
  • Luca Turilli's Rhapsody, Iron Mask en Asylum Pyre

  • Retro Reviews
    Tiamat - The Astral Sleep
    Deathronic - Duality Chaos
    Be'lakor - The Frail Tide
    Tiamat - Sumerian Cry
    Cadaver - Hallucinating Anxiety

    Forum
  • new wave of tradition...
  • releases 2016
  • verkopen en ruilen
  • prefest pitfest - het...
  • graspop metal meeting...
  • blues
  • behemoth, abbath, ent...
  • nieuw in de platenkast
  • dit ramt er op mijn t...
  • je favoriete bier iii
  • up to date blijven?
  • de toekomst van metal
  • voetbaltopic ix
  • textures
  • hardcore/punk/metalco...

  • Nieuwe Releases
    8 februari:
  • Camel Of Doom - Terrestrial
    12 februari:
  • Antropomorphia - Necromantic Love Songs
  • Behennah - Too Loud To Live, Too Drunk To Die
  • Beyond The Black - Lost In Forever
  • Bloodbound - One Night of Blood
  • Cedron - Valence
  • Elyria - Reflection And Refraction
  • For I Am King - We All Have Demons
  • Heretic's Dream - Floating State Of Mind
  • Inishmore - The Lemming Project
  • Lost Society - Braindead
  • Low Flying Hawks - Kofuku
  • Michel Anoia - Plethora
  • Rotting Christ - Rituals
  • The Erkonauts - I Did Something Bad
  • Urgehal - Aeons In Sodom
  • Zephaniah - Reforged
    13 februari:
  • LŲbo - Alma
    15 februari:
  • Triumvir Foul - Triumvir Foul
    16 februari:
  • Cirith Gorgor - Visions Of Exalted Lucifer

  •  
    Alle artikelen en foto's, afgezien van albumhoezen en door bands/labels/promoters aangeleverde fotos, zijn © 2001-2015 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden.
    De inhoud van reacties blijven van de poster zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers.
    Alle datums van de Nieuwe Releases, Concert agenda, Kalender en in de Artikelen zijn onder voorbehoud.