Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

23-05-2017

Concert Agenda 2017


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Mei:
24 mei.
JackDevil
The Cave, Amsterdam
24 mei.
KISS en RavenEye
Ahoy, Rotterdam
24 mei.
Zuriaake, Laster en Weltschmerz
dB's, Utrecht
25 mei.
Dodecahedron en Verwoed
Gebr. De Nobel, Leiden
25 mei.
Funebrarum, Phrenelith, Christ Agony en Dystopia
Baroeg, Rotterdam
25 mei.
Lich King en Hidden Intent
Winston Kingdom, Amsterdam
26 mei.
Batushka en Noctem
Baroeg, Rotterdam
26 mei.
Dynamo Metal Fest promoparty
The Jack, Eindhoven
26 mei.
Heidevolk en Ithilien
Gebr. De Nobel, Leiden
26 mei.
Lich King en Hidden Intent
Little Devil, Tilburg
26 mei.
Monolord, Blood Diamond en Grim Van Doom
Patronaat, Haarlem
26 mei.
No Turning Back, For I Am King, Deathtrap en Probation
So What, Gouda
26 mei.
Riverside
Hedon, Zwolle
26 mei.
Stonerfall festival
Victorie, Alkmaar
Met Monster Magnet, Camel Driver, Menir e.a.
27 mei.
Disquiet, Hibakusha en Deem Index
Metal Front Coevorden, Coevorden
27 mei.
FortaRock In The City
Doornroosje, Nijmegen
Met Decapitated, Periphery, Batushka, The Charm The Fury e.a.
27 mei.
No Turning Back, For I Am King, Deathtrap en Probation
't Beest, Goes
28 mei.
Batushka
De Helling, Utrecht
28 mei.
Ranger en Usurper
Baroeg, Rotterdam
29 mei.
Nargaroth, Absu, Hate en Bloodrocuted
Little Devil, Tilburg
30 mei.
Beartooth
Dynamo, Eindhoven
30 mei.
White Hills
013, Tilburg

Juni:
1 jun.
Black Star Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
1 jun.
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
Met Sleeping With Sirens, Pierce The Veil, Issues, Crown The Empire en State Champs
1 jun.
The Texas Chainsaw Dustlovers, The Gentle Art Of Cooking People en Shunyata
Winston Kingdom, Amsterdam
2 jun.
Nargaroth, Absu, Hate en Bloodrocuted
P60, Amstelveen
2 t/m 4 jun.
Rock Hard Festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met o.a. Behemoth en Candlemass
3 jun.
The Aurora Project, Golden Caves en Sky Architect
Metropool, Hengelo
4 jun.
Yawning Man, Bright Curse en Acid Hammer
Winston Kingdom, Amsterdam
6 jun.
Alter Bridge en Red Sun Rising
013, Tilburg
6 jun.
Wednesday 13
Dynamo, Eindhoven
7 t/m 11 jun.
Sweden Rock festival
SŲlvesborg, Zweden
Met o.a. Scorpions, In Flames, Aerosmith, Warlock, Venom e.v.a.
9 jun.
I Am Morbid en Necrophagia
Paard, Den Haag
9 & 10 jun.
Skullfest
Cityhall Oosthove, Wervik (BelgiŽ)
Met Evil Invaders, Kobra And The Lotus, The Vintage Caravan, Diggeth, Massive Wagons, Distillator, Turbo Warrior Of Steel, Hold The Crown, Off The Cross, Fields Of Troy en Desert Drones
9 jun.
Vuur
Neushoorn, Leeuwarden
try-out show
10 jun.
Excrementory Grindfuckers
Dynamo, Eindhoven
11 jun.
Epica, Evil Invaders en 3rd Machine
Bibelot, Dordrecht
11 jun.
Metal Church en Comaniac
Dynamo, Eindhoven
11 jun.
Raven, Hirax en Kill Ritual
Little Devil, Tilburg
11 jun.
Voivod
't Beest, Goes
12 jun.
Five Finger Death Punch en Mandrake's Monster
013, Tilburg
13 jun.
Devildriver en MagnaCult
Victorie, Alkmaar
13 jun.
Ministry
TivoliVredenburg, Utrecht
13 jun.
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
13 jun.
Slayer
AB, Brussel (BelgiŽ)
14 jun.
Bongripper, Integrity, Primitive Man en Seven Sisters Of Sleep
Willemeen, Arnhem
14 jun.
Primus
013, Tilburg
15 jun.
Bongripper, Primitive Man en Ggu:ll
Effenaar, Eindhoven
15 jun.
Rotting Christ
Willemeen, Arnhem
15 jun.
Sůlstafir
Mezz, Breda
16 jun.
Coheed And Cambria
Melkweg, Amsterdam
16 t/m 18 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (BelgiŽ)
Met Rammstein, Deep Purple, Evanescence, Sabaton, In Flames, Five Finger Death Punch, Alter Bridge, W.A.S.P e.v.a.
16 t/m 18 jun.
Hellfest
Clisson (Frankrijk)
Met Deep Purple, Aerosmith, Linkin Park, Slayer, Five Finger Death Punch, Prophets Of Rage e.v.a.
16 jun.
The Perfect Tool
Gebr. De Nobel, Leiden
17 jun.
Evanescence
013, Tilburg
17 jun.
Exhumed, Massive Assault, Apophys en Fuck Shop
Metropool, Hengelo
17 jun.
Psychotic Waltz
Fluor, Amersfoort
20 jun.
D.R.I. en Insanity Alert
Baroeg, Rotterdam
20 jun.
Devildriver en MagnaCult
Metropool, Hengelo
20 jun.
Kvelertak
De Helling, Utrecht
20 jun.
Suicide Silence, I Die You're Dead en Inferum
Dynamo, Eindhoven
21 jun.
Animals Killing People, Bacteremia, Suppuration en Rottenness
Winston Kingdom, Amsterdam
21 jun.
D.R.I.
Effenaar, Eindhoven
21 jun.
Mothership
Oefenbunker, Landgraaf
21 jun.
Slayer
013, Tilburg
22 jun.
Blue ÷yster Cult en Queensrˇche
TivoliVredenburg, Utrecht
22 t/m 24 jun.
Copenhell
Kopenhagen, Denemarken
Met o.a. System Of A Down, Prophets Of Rage, Slayer, In Flames en Alter Bridge
22 t/m 24 jun.
Tons Of Rock festival
Halden, Noorwegen
Met Emperor, Satyricon, Sabaton, Taake, Airbourne e.a.
23 jun.
Anathema en Caligula's Horse
Doornroosje, Nijmegen
24 jun.
DOOL
Victorie, Alkmaar
24 jun.
Midsummer Prog Festival
Openluchttheater, Valkenburg
Met Anathema, Iamthemorning e.a.
25 jun.
Wacken Metal Battle voorronde
Bosuil, Weert
27 jun.
Full Of Hell, Teethgrinder en Suffering Quota
Willemeen, Arnhem
28 jun.
Cryptopsy
Little Devil, Tilburg
29 jun.
Anthrax en The Raven Age
Victorie, Alkmaar
29 jun.
Cryptopsy
Merleyn, Nijmegen
29 jun.
Red Fang
Merleyn, Nijmegen
30 jun.
Oceans Ate Alaska
Baroeg, Rotterdam

Juli:
1 jul.
Hetroertzen, Kosmokrator en Infinity
Gebr. De Nobel, Leiden
1 jul.
The Faceless, Humanity's Last Breath en Ghost Iris
Patronaat, Haarlem
2 jul.
Anthrax en Distillator
De Pul, Uden
4 jul.
Animals As Leaders
Patronaat, Haarlem
5 t/m 8 jul.
Rock Harz Festival
Ballenstedt (Duitsland)
Met o.a. Heaven Shall Burn, Iced Earth, Arch Enemy, Death Angel en In Extremo
6 jul.
Mike Portnoy's Shattered Fortress
013, Tilburg
8 & 9 jul.
Bospop
Weert
Met o.a. Airbourne, Vintage Trouble, Dropkick Murphys en Wolfmother,
8 jul.
Death Angel, Razend en Disquiet
Dynamo, Eindhoven
9 jul.
Sepultura en Aborted
Hedon, Zwolle
12 jul.
Guns n' Roses, Biffy Clyro en Tyler Bryant & the Shakedown
Goffertpark, Nijmegen
13 t/m 15 jul.
Bang Your Head festival
Balingen (Duitsland)
Met Saxon, Venom, HammerFall, Vince Neil, Kataklysm e.v.a.
13 t/m 15 jul.
Dong Open Air
Neukirchen-Vluyn, Duitsland
Met o.a. In Extremo, Iced Earth, Ensiferum en Memoriam
14 jul.
Dynamo Metalfest pre-party
Dynamo, Eindhoven
Met Diamond Head e.a.
15 jul.
Dynamo Metalfest
Kunstijsbaan, Eindhoven
Met Testament, Exodus, Entombed A.D, Prong, Toxik, Vuur e.a.
16 jul.
Diamond Head en Martyr
Baroeg, Rotterdam
22 jul.
Sasquatch
Baroeg, Rotterdam
23 jul.
Blind Illusion en Kryptos
Little Devil, Tilburg
23 t/m 29 jul.
MetalDays
Tolmin (SloveniŽ)
Met Marilyn Manson, Amon Amarth, Opeth, Doro, Iced Earth e.v.a.
29 jul.
Stonehenge festival
Stationsplein, Steenwijk
Met Morbid Angel, Godflesh, Marduk, Macabre, Krisiun e.v.a.
30 jul.
Death By Stereo
Baroeg, Rotterdam

Augustus:
2 t/m 5 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Emperor, Amon Amarth, Avantasia, Kreator, Mayhem, Napalm Death e.v.a.
3 aug.
Fates Warning
Gebr. De Nobel, Leiden
3 aug.
Sanctuary
Willemeen, Arnhem
4 aug.
Nervosa
Little Devil, Tilburg
4 t/m 7 aug.
Veenhoop Festival
De Veenhoop
Met o.a. Megadeth, Paceshifter, Memphis Maniacs e.a.
5 aug.
Garganjua en Mage
dB's, Utrecht
5 aug.
Sacred Reich
Dynamo, Eindhoven
6 aug.
Death Angel, Warbringer, Nervosa en X-Tinxion
Baroeg, Rotterdam
6 aug.
Pennywise, Face To Face en Good Riddance
Melkweg, Amsterdam
6 aug.
Sacred Reich en Kryptos
DRU Cultuurfabriek, Ulft
11 t/m 13 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Kortrijk (BelgiŽ)
Met Korn, Amon Amarth, Saxon, Iced Earth, Trivium, Doro e.v.a.
11 t/m 13 aug.
Bloodstock Open Air
Derbyshire (Groot-BrittanniŽ)
Met Megadeth, Ghost, Amon Amarth, Kreator, Blind Guardian, Testament e.v.a.
11 t/m 13 aug.
Ieperfest
Ieper (BelgiŽ)
Met Napalm Death, Crowbar, , Impaled Nazarene, Memoriam, Slapshot e.v.a.
11 & 12 aug.
Into The Grave festival
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met Amon Amarth, Saxon, Arch Enemy, Powerwolf, Life Of Agony e.a.
15 aug.
Megadeth
013, Tilburg
16 aug.
Gorguts, Havok, Fallujah, Revocation en Venom Prison
Baroeg, Rotterdam
24 aug.
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
25 aug.
Uli Jon Roth en AC/DC UK
Baroeg, Rotterdam

September:
4 sep.
Metallica en Kvelertak
Ziggo Dome, Amsterdam
5 sep.
Volbeat, Flogging Molly en Amorphis
Strijp-S, Eindhoven
6 sep.
Metallica en Kvelertak
Ziggo Dome, Amsterdam
8 sep.
CityRock Eindhoven
Klokgebouw, Eindhoven
Met o.a. Europe
8 & 9 sep.
Fall Of Summer festival
Torcy, Frankrijk
Met o.a. Primordial, Saint Vitus, Blasphemy, Orange Goblin
9 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
9 sep.
CityRock Leeuwarden
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met o.a. Europe, Fischer-Z en Navarone
10 sep.
Supersuckers, Dead Lord en Night
Merleyn, Nijmegen
14 sep.
Memoriam
De Vorstin, Hilversum
15 sep.
Ayreon Universe
013, Tilburg
Uitverkocht
15 sep.
Memoriam
Cacaofabriek, Helmond
16 sep.
Ayreon Universe
013, Tilburg
Uitverkocht
17 sep.
Ayreon Universe
013, Tilburg
Uitverkocht
22 t/m 24 sep.
FemME - Female Metal Event
Effenaar, Dynamo en Blue Collar Hotel, Eindhoven
Met Delain, Mayan, Beyond The Black e.v.a.
22 & 23 sep.
Heavy Metal Maniacs festival
P60, Amstelveen
met Dream Evil, Martyr, Mythra, Saber Tiger, Elise, Leather Heart, Screamer en Atilla
22 sep.
Lords Of Black en Voodoo Circle
Oefenbunker, Landgraaf
23 sep.
Lords Of Black en Voodoo Circle
Baroeg, Rotterdam
23 sep.
Southern Empire en Karibow
Boerderij, Zoetermeer
24 sep.
Der Weg Einer Freiheit, Inter Arma en Regarde Les Hommers Tomber
Baroeg, Rotterdam
26 sep.
Satyricon
013, Tilburg
27 sep.
Satyricon
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
28 sep.
All Them Witches
Melkweg, Amsterdam
29 sep.
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven

Oktober:
6 okt.
Anathema en Alcest
013, Tilburg
7 okt.
AC/DC UK, Slash n' Roses en Muck
De Peppel, Zeist
7 okt.
Graveland festival
The Maxx, Hoogeveen
Met Asphyx, The Haunted, Tribulation, Distillator e.a.
8 okt.
Archgoat, BŲlzer, Svartidauūi en Eggs of Gomorrh
Willemeen, Arnhem
11 okt.
Kataklysm en Graveworm
013, Tilburg
13 okt.
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
15 okt.
Haraikir For The Sky, Sylvaine en Shores Of Null
Willemeen, Arnhem
17 okt.
Y&T
Metropool, Hengelo
19 okt.
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
20 & 21 okt.
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
met o.a. God Is An Astronaut
22 okt.
Epica en Mayan
Merleyn, Nijmegen
27 & 28 okt.
Bloodshedfest
Dynamo, Eindhoven
28 & 29 okt.
Dutch Doom Days XVI
Baroeg, Rotterdam
Met o.a. Hour Of 13, Doomed, Hooded Priest, Urza, Lone Wanderer en Venus Sleeps
31 okt.
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht

November:
1 nov.
Metallica en Kvelertak
Sportpaleis, Antwerpen (BelgiŽ)
3 nov.
Metallica en Kvelertak
Sportpaleis, Antwerpen (BelgiŽ)
3 nov.
Textures en Exivious
Boerderij, Zoetermeer
4 nov.
Black-Out Bash V
JC De Spiraal, Geraardsbergen (BelgiŽ)
Met Grave Digger, Dyscordia, Angelus Apatrida, No Return, Carrion en Cathubodua
4 nov.
Eluveitie, Amaranthe en The Charm The Fury
Effenaar, Eindhoven
4 nov.
Textures en Exivious
De Helling, Utrecht
4 nov.
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
Met Cro-Mags, Wisdom in Chains, H2O, No Turning Back e.a.
5 nov.
Guano Apes
Melkweg, Amsterdam
7 nov.
Kadavar en Death Alley
Paradiso Noord, Amsterdam
11 nov.
Doro
Iduna, Drachten
11 nov.
Legends Of Rock tribute festival
Metropool, Hengelo
Met AC/DC, Iron Maiden, Metallica, Guns n' Roses en Volbeat tributes
12 nov.
Doro
Gebouw-T, Bergen Op Zoom
13 nov.
Kadavar en Death Alley
Burgerweeshuis, Deventer
14 nov.
Doro
De Kreun, Kortrijk (BelgiŽ)
17 nov.
Anathema en Alcest
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
18 nov.
Grindfest XL
Willemeen, Arnhem
Met o.a. Clotorape, Collision, Brutal Sphincter en Operation Cunt Destroyer
18 nov.
Helldorado
Klokgebouw, Eindhoven
Met Orange Goblin, Birth Of Joy e.v.a.
20 nov.
Helloween - Pumpkins United show
013, Tilburg
28 nov.
Threshold
Bosuil, Weert

December:
1 dec.
Stahlzeit
Bosuil, Weert
2 dec.
Stahlzeit
Bosuil, Weert
2 dec.
Textures en Exivious
013, Tilburg
3 dec.
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen Op Zoom
4 dec.
Alice Cooper
013, Tilburg
11 dec.
HIM
Paradiso, Amsterdam
12 dec.
HIM
013, Tilburg
15 & 16 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met o.a. Venom en Merciless