Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

19-03-2019

Concert Agenda 2019


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Maart:
19 mrt.
Windhand en Grime
Patronaat, Haarlem
20 mrt.
Sonata Arctica en Witherfall
Patronaat, Haarlem
20 mrt.
Windhand en Grime
Effenaar, Eindhoven
21 mrt.
Alcatrazz feat. Graham Bonnet en High Tide
Gebouw-T, Bergen Op Zoom
21 mrt.
Infected Rain, Dust In Mind, Klorgr en Moebius
Baroeg, Rotterdam
21 mrt.
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
22 mrt.
Alcatrazz feat. Graham Bonnet en High Tide
Manifesto, Hoorn
22 mrt.
Belzebong, Deville, The Necromancers
Innocent, Hengelo
22 mrt.
Graham Bonnet Band
Manifesto, Hoorn
22 mrt.
Maiden uniteD, Snake Bite Love en Beyond God
Muziekcafe Helmond, Helmond
22 mrt.
Maiden uniteD, Snake Bite Love en Beyond God
Muziekcafe Helmond, Helmond
22 mrt.
Pestilence
Metropool, Enschede
22 & 23 mrt.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
Met Haken, Witchcraft, Soen, Sleepmakeswaves, Cog, Green Carnation e.a.
22 mrt.
Satanic Supremacy, Hats Barn, Standvast en Rites Stanika
Willemeen, Arnhem
22 mrt.
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
23 mrt.
Alcatrazz feat. Graham Bonnet en High Tide
Moonlight Music Hall, Diest (BelgiŽ)
23 mrt.
Among The Angels Fest
Muziekgieterij, Maastricht
Met o.a. Backfire!, Right Direction en The Young Ones
Uitverkocht
23 mrt.
For I Am King en Inferum
P3, Purmerend
23 mrt.
Funeral Winds, Acherontas, Inferno, Ungod, Baxaxaxa en Djevelkult
P60, Amstelveen
23 mrt.
Perturbator en Dan Terminus
013, Tilburg
23 mrt.
Soen, Wheel en Ghost Iris
Q-Factory, Amsterdam
23 mrt.
Soundgarden Lives!
Patronaat, Haarlem
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
23 mrt.
The Gathering
Neushoorn, Leeuwarden
23 mrt.
X Raiders en Freeloader
Mezz, Breda
24 mrt.
Darkest Hour, Unearth, Misery Signals, Malevolence en Left Behind
TivoliVredenburg, Utrecht
24 mrt.
jWretch, Vexation en Black Knight
N201, Aalsmeer
24 mrt.
Komatsu, Deadsmoke, Temple Fang en Tons
dB's, Utrecht
24 mrt.
Maiden uniteD
Trianon, Nijmegen
24 mrt.
Pestilence, Bleeding Gods en MagnaCult
Baroeg, Rotterdam
24 mrt.
Soundgarden Lives
Mezz, Breda
26 mrt.
Riverside en Lesoir
Hedon, Zwolle
26 mrt.
The Neal Morse Band
013, Tilburg
26 mrt.
The Ocean, Downfall Of Gaia en Herod
Paard, Den Haag
28 mrt.
Enter Shikari
013, Tilburg
28 mrt.
Focus
LuxorLive, Arnhem
28 mrt.
Soundgarden Lives!
Neushoorn, Leeuwarden
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
28 mrt.
X Raiders
Merleyn, Nijmegen
29 mrt.
Bloodbound, Dynazty en Manimal
Baroeg, Rotterdam
29 mrt.
Exumer, Dead Head en Overruled
Iduna, Drachten
29 mrt.
Focus
't Beest, Goes
29 mrt.
For I Am King en Inferum
Merleyn, Nijmegen
29 mrt.
Kissin' Dynamite en John Diva & The Rockets Of Love
Effenaar, Eindhoven
29 mrt.
Maiden uniteD
Klasse Theater, Tilburg
29 mrt.
Sad Iron, Vortex en Burning
Manifesto Hoorn
29 mrt.
Soundgarden Lives!
Hedon, Zwolle
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
30 mrt.
For I Am King en Inferum
Studio Gonz, Gouda
30 mrt.
Grindhoven 2019
Dynamo, Eindhoven
Met Misery Index, Wormrot, Teethgrinder, Inopexia, Nasty Face, MensVreters, Jean-Louis Costes en Onetwothreefour
30 mrt.
Manowar
Westfalenhalle, Dortmund
Allerlaatste tour!
30 mrt.
Secret Cinema en Juan Sanchez
Cacaofabriek, Helmond
30 mrt.
Soundgarden Lives!
Metropool, Enschede
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
30 mrt.
X Raiders en Wannabeastar
Cayen, Enkhuizen
31 mrt.
Dave Vermeulen's Voltage
Cacaofabriek. Helmond
31 mrt.
Ellende, Firtan, Spirak Skies en Groza
Willemeen, Arnhem
31 mrt.
Samsara Blues Experiment en Monkey3
Doornroosje, Nijmegen
31 mrt.
Soundgarden Lives!
Luxor, Arnhem
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
31 mrt.
Vetrar Draugurinn, Treurwilg en Egeria
Willemeen, Arnhem
Releaseshow Vetrar Draugurinn

April:
2 apr.
Cellar Darling
De Helling, Utrecht
2 apr.
Dark Buddha Rising en Wayfarer
dB's, Utrecht
4 apr.
Der Weg Einer Freiheit, Au-Dessus en The Devil's Trade
Little Devil, Tilburg
4 apr.
Incantation, Defeated Sanity en Skiinned
Flux, Zaandam
4 apr.
Rotten Sound en Implore
Willemeen, Arnhem
4 apr.
Stick To Your Guns, Nasty en Get The Shot
Melkweg, Amsterdam
4 apr.
Thunder en Massive Wagons
De Bosuil, Weert
4 apr.
Wilson & Wakeman en McGoozer
Boerderij, Zoetermeer
5 apr.
7 Miles To Pittsburgh en Paardekooper
Boerderij, Zoetermeer
5 apr.
For I Am King en Sisters Of Suffocation
Gigant, Apeldoorn
5 apr.
Orphaned Land en Subterranean Masquerade
Doornroosje, Nijmegen
5 apr.
Remember Kurt Cobain
Muziekgieterij, Maastricht
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
5 apr.
Tżr, Heidevolk en Dalriada
Baroeg, Rotterdam
5 apr.
X Raiders
Hedon, Zwolle
6 apr.
Big Ass Metal Fest 27
dB's, Utrecht
met Bloodphemy, Phlebotomized en BruuT
6 apr.
For I Am King en Inferum
De Pul, Uden
6 apr.
Harlequin Fest III
Baroeg, Rotterdam
Met Fleddy Melculy, Raketkanon, Kid Harlequin, My Propane, Boskat en Venhill
7 apr.
Captain Albatros, In Utero en een Rockmentary
Poppodium Duycker
7 apr.
Rise A Thousand
De Groene Engel, Oss
7 apr.
RPWL en Aaron Brooks
Boerderij, Zoetermeer
8 apr.
Dark Buddha Rising en Wayfarer
Het Bos, Antwerpen (BelgiŽ)
9 apr.
DARE
Cacaofabriek, Helmond
9 apr.
Deathcult, Lucifericon en Hellewijt
Studio de Veste, Leiden
10 apr.
Marco Mendoza
De Bosuil, Weert
10 apr.
Suffocation, Belphegor, God Dethroned, Nordjevel en Darkrise
Baroeg, Rotterdam
10 apr.
The Raven Age
Willem Twee, Den Bosch
11 apr.
An evening with Devin Townsend
Grote of St. Bavo Kerk, Haarlem
11 apr.
Marco Mendoza
Gebr. de Nobel, Leiden
11 apr.
Mystery
Cacaofabriek, Helmond
11 t/m 14 apr.
Roadburn festival
013 en omgeving, Tilburg
12 apr.
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
12 apr.
Remember Kurt Cobain
DRU Cultuurfabriek, Ulft
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
13 apr.
Casey, Acres en Gatherers
Dynamo, Eindhoven
13 apr.
Feuerengel
Hedon, Zwolle
13 apr.
Kayak
Cacaofabriek, Helmond
13 apr.
Marcela Bovio
Willemeen, Arnhem
13 apr.
Mostly Autumn
DRU Cultuurfabriek, Ulft
13 apr.
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
13 apr.
Suffocation, Belphegor en God Dethroned
Metropool, Enschede
13 apr.
X Raiders en Superstar Gods
Lola, Groningen
13 apr.
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
14 apr.
Zoli Band
Willemeen, Arnhem
16 apr.
Burning Rain ft. Doug Aldrich & Keith St. John
De Bosuil, Weert
17 apr.
Enter Shikari
Ancienne Belgique, Brussel (BelgiŽ)
17 apr.
Skyharbor, Hypno5e en Talia
Baroeg, Rotterdam
17 apr.
The Vintage Caravan, Black Mirrors en Rrrags
Sugarfactory, Amsterdam
18 apr.
Welicoruss
Hedon, Zwolle
19 t/m 21 apr.
Paaspop
Schijndel
Met Within Temptation, Steel Panther, Dropkick Murphys e.v.a.
19 apr.
The Vintage Caravan, Rrrags en Black Mirrors
Burgerweeshuis, Deventer
19 apr.
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
20 apr.
Delain en Kingfisher Sky
Boerderij, Zoetermeer
20 apr.
Godflesh en Gnaw Their Tongues
Het Bolwerk, Sneek
20 apr.
Metal Battle finale
Estrado, Harderwijk
20 apr.
Pene Corrida en X Raiders
Bibelot, Dordrecht
20 apr.
Septicflesh, Krisiun, Incite en When Reasons Collapse
P60, Amstelveen
20 apr.
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Met Betraying The Martyr, Anger Machine, Tortharry, Magnacult, Bleeding Gods, Jungle Rot, Ultra-Violence, Noctem e.a.
20 & 21 apr.
Veneration Of The Dead festival
Baroeg, Rotterdam
Met Mortuary Drape, Sabathan, Countess, Hecate Enthroned, Abyssic, Cirith Gorgor, Infinity, Lucifericon e.v.a.
21 apr.
Hollywood Undead
013, Tilburg
21 apr.
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
21 apr.
Seventh Wonder en Max Pie
Boerderij, Zoetermeer
21 apr.
Seventh Wonder en Max Pie
Boerderij, Zoetermeer
24 apr.
Emmure, Rise Of The North Star, Obey The Brave, Fit For A King en Alpha Wolf
TivoliVredenburg, Utrecht
24 apr.
Tżr, Heidevolk en Dalriada
Doornroosje, Nijmegen
24 apr.
Ultha, Vanum en Throwing Bricks
dB's, Utrecht
25 apr.
Agent Steel
Metropool, Enschede
25 apr.
Elvenking en Frozen Crown
Metropool, Hengelo
25 apr.
Ultha en Vanum
Iduna, Drachten
26 & 27 apr.
Keep It True festival
Tauberfrankenhalle, Lauda-KŲnigshofen
Met Candlemass, Satan, Agent Steel e.v.a.
26 apr.
The Monolith Deathcult, Inferum en 2 Years To Apocalypse
Groene Engel, Oss
27 apr.
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
27 apr.
Willemsfest
Willemeen, Arnhem
Met Thrashcan, Dreckneck, Black Valley, Bloodmoon, The Evolutionist, The Positives en Brutal Assault
28 apr.
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
28 apr.
Orphaned Land, Subterranean Masquerade en Systemhouse 33
Melkweg, Amsterdam
28 apr.
The Tip en The Dirty Denims
Cacaofabriek, Helmond

Mei:
1 mei.
Battle Beast en Arion
Gebr. De Nobel, Leiden
1 mei.
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
2 mei.
Nervosa en Rezet
dB's, Utrecht
2 mei.
Stoned Jesus en The Great Machine
Baroeg, Rotterdam
2 mei.
Tusky
Dynamo, Eindhoven
3 mei.
I Am Morbid, Atrocity, Vital Remains en Sadist
Gigant, Apeldoorn
3 t/m 5 mei.
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
Electric Wizard, Pestilence, Naglfar, Grave Miasma, Vomitory, Cryptopsy e.a.
3 mei.
Tusky
dB's, Utrecht
4 mei.
Backyard Babies en Thundermother
De Helling, Utrecht
4 mei.
Exoto, Radiathor en Schizophrenia
Het Debuut, Westerlo (BelgiŽ)
4 mei.
I Am Morbid, Atrocity, Vital Remains en Sadist
Neushoorn, Leeuwarden
4 mei.
Sonic Whip festival
Doornroosje, Nijmegen
Met All Them Witches, Electric Moon e.a.
5 mei.
Battle Beast en Arion
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
7 mei.
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
8 mei.
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
8 mei.
Marduk en Valkyra
Cacaofabriek, Helmond
8 mei.
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
9 mei.
Pro Pain en Mass Deception
Cafť De Bar, Buchten
10 mei.
Exit Eden
Corneel, Lelystad
10 mei.
Jupiter, Season of Ghosts, Aeternitas en Lightning
Baroeg, Rotterdam
10 mei.
Mother of Millions en Kid Harlequin
Flux, Zaandam
10 mei.
X Raiders
Volt, Sittard
11 mei.
7 Miles To Pittsburgh, Lovell's Blade, Order of the Emperor en August Life
Baroeg, Rotterdam
11 mei.
Autumn, Mother of Millions, Oceanwake en SemiStereo
Cacaofabriek, Helmond
11 mei.
Graveland festival
Plan Schoonhoven, Hollandscheveld
Met Marduk, Dead Congregation e.a.
11 mei.
Knight Area en Sky Architect
Willemeen, Arnhem
11 mei.
Samael en Hangman's Chair
Metropool, Hengelo
11 mei.
Stahlzeit
Markant, Uden
12 mei.
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
18 mei.
Banane Metalik, Cenobites en The Devils
Baroeg, Rotterdam
18 mei.
Lovell's Blade en Burning
Metal Front Coevorden (MFC), Coevorden
18 mei.
Scordatura, Visions Of Disfigurement en Apothic
Willemeen, Arnhem
18 mei.
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
18 mei.
Up The Irons en Anno Domini
Dynamo, Eindhoven
19 mei.
Blowbeat
Cacaofabriek, Helmond
19 mei.
Officium Triste, Phlebotomized en Kurb Saatus
Baroeg, Rotterdam
22 mei.
The Word Alive, Make Them Suffer, Of Virtue en Aviana
Patronaat, Haarlem
23 mei.
We Hunt Buffalo
Innocent, Hengelo
24 mei.
For I Am King
Simplon, Groningen
24 mei.
MaYaN en Visions Of Atlantis
Patronaat, Haarlem
24 & 25 mei.
Pitfest
Resort Zuiddrenthe, Erica
Met Wolfbrigade, Asphyx, Venom Inc, Skitsystem e.v.a.
25 mei.
For I Am King en Inferum
Bibelot, Dordrecht
25 mei.
MaYaN en Visions Of Atlantis
LuxorLive, Arnhem
25 mei.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Met Hacktivist, Palm Reader, Time, The Valuator, Rxptrs, Familiar Spirit, The Royal en Frontstreet
27 mei.
Alice in Chains en Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
31 mei.
t/m 1 jun.
Antwerp Metal Fest
Fort Van Merksem, Merksem (BelgiŽ)
Met At The Gates, BillyBio e.v.a.
31 mei.
Tim Bowness en Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer

Juni:
1 & 2 jun.
FortaRock
Goffertpark, Nijmegen
Met Amon Amarth, Amorphis, Enslaved, Symphony X, Cult Of Luna, Gloryhammer e.a.
1 jun.
Svartidauūi, Saturnalia Temple en Almyrkvi
Gebr. de Nobel, Leiden
2 jun.
Svartidauūi, Saturnalia Temple, Almyrkvi en Tsjuster
Bolwerk, Sneek
7 jun.
Possessed en Nordjevel
Baroeg, Rotterdam
7 t/m 9 jun.
Rock Am Ring
NŁrnburgring, NŁrburg (Duitsland)
Met o.a. Tool, Slipknot, Sabaton, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators en Dropkick Murphys
7 t/m 9 jun.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met o.a. Cannibal Corpse, Heir Apparent en Fifth Angel
7 t/m 9 jun.
Rock Im Park
Zeppelinfield, NŁrnberg (Duitsland)
Met o.a. Tool, Slipknot, Sabaton, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators en Dropkick Murphys
7 jun.
Shining en SRD
Vera, Groningen
8 jun.
The Sound Of Revolution Outdoor
Strijp-S, Eindhoven
Met Gorilla Biscuits, Cockney Rejects, H2O, Dog Eat Dog e.a.
8 jun.
Varathron, Grafjammer en Soul Grip
Baroeg, Rotterdam
11 jun.
Metallica, Ghost en Bokassa
Johan Cruijf Arena, Amsterdam
11 jun.
The Neal Morse Band
Spirit Of 66, Verviers (BelgiŽ)
11 jun.
UFO en Nine Eyes Nation
Boerderij, Zoetermeer
12 jun.
Whitesnake
013, Tilburg
13 jun.
The Neal Morse Band
TivoliVredenburg, Utrecht
14 jun.
Christian Death en Second Still
Baroeg, Rotterdam
16 jun.
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
18 jun.
Lamb Of God
013, Tilburg
18 jun.
Tool
Ziggo Dome, Amsterdam
19 t/m 22 jun.
Copenhell
Kopenhagen (Denemarken)
Met Halestorm, Dimmu Borgir, Eluveitie, Demons & Wizards e.v.a.
19 jun.
Godsmack
013, Tilburg
19 jun.
Twelve Foot Ninja
Patronaat, Haarlem
21 t/m 23 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (BelgiŽ)
Met o.a. Slipknot, Within Temptation, Def Leppard, Sabaton, Disturbed, Amon Amarth, In Flames, King Diamond en Demons & Wizards
21 t/m 23 jun.
Hellfest Open Air
Clisson (Frankrijk)
Met Manowar, Slayer e.v.a.
22 jun.
Black Stone Cherry
Hedon, Zwolle
22 jun.
King Crimson
De Vereeniging, Nijmegen
22 jun.
Midsummer Prog
Openluchttheater Valkenburg
Met o.a. IQ, Pure Reason REvolution en Focus
23 jun.
King Crimson
De Vereeniging, Nijmegen
23 jun.
Taking Back Sunday
Melkweg, Amsterdam
25 jun.
KISS
Ziggo Dome, Amsterdam
25 jun.
Rammstein
De Kuip, Rotterdam
28 & 29 jun.
Dokk'em Open Air
Parklaan, Dokkum
29 jun.
Epica, MaYaN en BlackBriar
Openluchttheater, Hertme
29 jun.
White Boy Wasted, Ughah? Wugah! en Traag
Muziekcafe Helmond, Helmond

Juli:
2 jul.
Limp Bizkit
013, Tilburg
6 t/m 10 jul.
UK Techfest
Newark (Groot-BrittanniŽ)
12 t/m 14 jul.
Bospop
Weert
Met Flogging Molly, Living Colour, Rival Sons e.a.
19 & 20 jul.
Dynamo Metal Fest
Ijssportcentrum, Eindhoven
met Arch Enemy, Airbourne, Carcass, Soulfly, e.v.a.
21 t/m 27 jul.
Metaldays festival
Tolmin (SloveniŽ)
Met Dimmu Borgir, Demons & Wizards, Hypocrisy e.v.a.
22 jul.
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
26 jul.
Riverside
De Bosuil, Weert
27 jul.
Stonehenge festival
Steenwijk
Met I Am Morbid, Aborted, Jungle Rot, Brodequin e.a.
29 jul.
Black Stone Cherry en Stone Broken
De Bosuil, Weert
31 jul.
Coven en Demon Head
Willemeen, Arnhem
31 jul.
t/m 3 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Sabaton, Demons & Wizards, Parkway Drive, Powerwolf, Within Temptation, Meshuggah e.v.a.

Augustus:
3 aug.
Queensrˇche en Firewind
Effenaar, Eindhoven
9 t/m 11 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal festival
Kortrijk (BelgiŽ)
9 & 10 aug.
Into The Grave festival
Leeuwarden
met Powerwolf, Anthrax, Meshugah, Testament e.v.a.
9 aug.
Prophets Of Rage
TivoliVredenburg, Utrecht
11 aug.
Jinjer
Baroeg, Rotterdam
11 aug.
Prong
Cacaofabriek, Helmond
13 aug.
Prong en All Hail The Yeti
Patronaat, Haarlem
14 t/m 17 aug.
Summer Breeze festival
Dinkelsbuhl (Duitsland)
Met Meshuggah, Avatar e.v.a.
15 aug.
Oliver Dawson Saxon
Bel Air, Breda

September:
7 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
Met Cancer, Decaying, Dead Head, Slaughterday, Ekpyrosis e.a.
7 sep.
ThrashCan en Retribution
Cafť de Bar, Buchten
13 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht
13 & 14 sep.
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Met Aborted, S.O.B, From Ashes Rise e.v.a.
14 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht
14 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
15 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht. 2 shows deze dag
19 sep.
Between The Buried And Me
Patronaat, Haarlem
20 sep.
For I Am King, 2 Years To Apocalypse en The Evolutionist
Patronaat, Haarlem
20 & 21 sep.
Heavy Ketal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met Oliver/Dawson Saxon, Glacier, Overruled, Scavenger, Rock Goddess, Blind Illusion, Fist, Ruthless, Highway Chile en Space Vacation
20 t/m 22 sep.
Progdreams VIII
Boerderij, Zoetermeer
20 sep.
Stahlzeit
Effenaar, Eindhoven
27 t/m 29 sep.
Euroblast festival
Essigfabrik, Keulen (Duitsland)

Oktober:
2 okt.
Alice Cooper en Black Stone Cherry
013, Tilburg
3 t/m 5 okt.
ProgPower Europe
JC Shiwa, Baarlo
3 okt.
Y&T en Tricklebolt
Hedon, Zwolle
4 okt.
Sad Iron en Burning
De Lijst, Hoogeveen
4 okt.
Y&T en Tricklebolt
Boerderij, Zoetermeer
5 okt.
Epica
TivoliVredenburg, Utrecht
11 t/m 13 okt.
Female Metal Event - FemME
The Box, Hilvarenbeek
11 okt.
Sick Sabbath en Ironic Maiden
Flux, Zaandam
13 okt.
XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX, Stillbirth, Placenta Powerwist en Obsolete Incarnation
Baroeg, Rotterdam
18 okt.
My Propane en Kid Harlequin
Boerderij, Zoetermeer
20 okt.
The Sisters Of Mercy
TivoliVredenburg, Utrecht
23 okt.
Gutalax, Spasm en Guineapig
Baroeg, Rotterdam
24 okt.
Annihilator
Hedon, Zwolle
26 okt.
Vandale en Burning
Hedon, Zwolle
30 okt.
DestrŲyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves en Inconcessus Lux Lucius
Gebr. De Nobel, Leiden

November:
1 nov.
Beyond The Black
Metropool, Enschede
2 nov.
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
10 nov.
Eluveitie, Lacuna Coil en Infected Rain
Trix, Antwerpen
10 nov.
Powerwolf en Gloryhammer
013, Tilburg
15 nov.
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
Verplaatst van 18 april
16 nov.
Devin Townsend
Trix, Antwerpen
16 nov.
Grindfeast XL VI
Willemeen, Arnhem
17 nov.
Devin Townsend
013, Tilburg
17 nov.
Eluveitie en Infected Rain
TivoliVredenburg, Utrecht
19 nov.
August Burns Red, Erra en Currents
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
20 nov.
Halestorm, In This Moment en New Years Day
AFAS Live, Amsterdam
23 nov.
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
27 nov.
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
29 nov.
Monomyth
't Beest, Goes

December:
6 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
7 dec.
August Burns Red, Erra en Currents
Melkweg, Amsterdam
7 dec.
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
7 dec.
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
12 dec.
Monomyth
Paard, Den Haag
13 dec.
Focus
Flux, Zaandam
28 dec.
BjŲmbers - MotŲrhead tribute
Iduna, Drachten