Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-09-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Ferro (Lacuna Coil) - 52
  • Ginger Baker (Cream)† - 86
  • Ian Gillan (Deep Purple) - 80
  • Joey Tempest (Europe) - 62
  • John Deacon (Queen) - 74
  • Marco Coti Zelati (Lacuna Coil) - 50
  • Michael Todd (Coheed And Cambria) - 45
  • Steve Grimmett (Grim Reaper)† - 66
  • Steven Sanders (Spoil Engine) - 49
Review

Bloodstained - Greetings From Hell
Jaar van release: 2004
Label: Cult Metal Classics
Bloodstained - Greetings From Hell
Een Grieks label dat alleen "cult metal releases" uitbrengt wekt bij mij al snel hevige jeuk op. Visioenen van rauwe matige heavy metalbands die in leder gekleed en met de plastic zwaardjes in de aanslag op het podium staan komen in me op. Niet iets om in staat van sexuele opwinding van te geraken. Maargoed, het schijnt om de muziek te gaan.

Die is in het geval van Bloodstained net zo triest. De eveneens Griekse band zet een clichématigheid neer, waar de gemiddelde black metalband wat van zou kunnen leren. Saaie riffs... Riffs? Riffs? Elke vier seconden een andere powerchord, dát is pas uitdagend. Probeer er maar eens veertig minuten naar te luisteren zonder naar de nieuwe serie van Idols te verlangen.

Een goeie zanger moet Emotie in zijn stem kunnen leggen. Of Brute Kracht, met hoofdletters. En als het even kan allebei. Theodoros Gaourlomatis heeft geen van beiden. Overigens ook een gebrek aan gevoel voor melodie, waarmee hij dan wel weer keurig inspeelt op de muziek.

Oja. In het boekje patsen de heren muzikanten nog even met hun criminele verleden. Gewapende overvallen, drugsbezit, en (jawel) occultisme! Een erg hoog 50 Cent-gehalte, waar ik geen respect of bewondering voor kan opbrengen.

Cult? Ongetwijfeld. De moeite waard? Alleen als audiële vogelverschrikker. Mocht dat niet genoeg zijn, kun je altijd nog een breedbeeld in je maïsveld zetten. Bij dit schijfje zit namelijk een videoclip.

Tracklist:
1. Smash Your Heads
2. Die By My Sword
3. Prisoners Of Time
4. Burn The Sky
5. Bloodstain
6. Greetings From Hell
7. Sacrifice
8. Related To Danger
9. The Fugitive
10. Son Of The Damned

Score: 46 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 1 juli 2004

Meer Bloodstained:

Bloodstained - Greetings From Hell
Reactie van da -Z- op 06-07-2004 om 13:17u

Voetballen doen ze dus beter

Bloodstained - Greetings From Hell
Reactie van Bob op 07-07-2004 om 13:27u
Score: 46 / 100

Net als dat deze band een platendeal scoort: pure mazzel.

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.