Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andi Deris (Helloween) - 61
  • Henrik Sandelin (Avatar) - 38
  • Johnny Preston† - 86
  • Richard D. James (Aphex Twin) - 54

Vandaag overleden:
  • Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader) - 2005
Review

Aosoth - Aosoth
Jaar van release: 2008
Label: Total Holocaust Records

Aosoth - Aosoth

Dat Franse black iets is waar je niet meer omheen kunt, bewijst ook Aosoth met hun recentelijk verschenen, gelijknamige debuut. Met grote namen uit de Franse scene in de gelederen, zoals de bij black metalfans welbekende MkM, is het dan ook geen wonder dat Aosoth de hooggespannen verwachtingen meer dan waar heeft gemaakt. Aosoth is een vuil stukje agressie geworden, dat met elke luisterbeurt beter wordt.

Muzikaal gezien vertoont Aosoth aardig wat overeenkomsten met het werk van Antaeus, met het verschil dat het werk van Aosoth nog razender, sneller en agressiever is. Adempauzes worden je zelden gegund, want Bestial Satanic T vuurt het ene na het andere gitaar- en drumsalvo op je af. De schorre, rochelstem van MkM geeft de muziek een duistere vuiligheid mee, die je helemaal onderdompelt in de diepste krochten van dit stukje black. Vervolgens wordt je er net zo snel weer uitgeschopt, als dit tweetal de snelheid eens flink omhoog gooit en de ene na de andere gierende riff tevoorschijn schiet.

Heel af en toe, zoals Rebirth By Fire demonstreert, is er dan toch die adempauze. Een sfeerzettende sample introduceert en zet je daarmee flink op het verkeerde been. Daarna kom je ten val, als er wederom een spervuur van keiharde, maar melodieuze riffs tevoorschijn schiet. Het zijn deze riffs die me eerder in dit stukje een vergelijking met Antaues deden maken, want ze ademen dezelfde waanzinnige sfeer uit. Op enkele subtiliteiten na, is Aosoth hier echter de overtreffende trap van. Heerlijke melodieën en verder hard, harder, hardst; dat is Aosoth. En het verveelt geen moment!

Tracklist:
1. Aura Of Pills (Part I)
2. Aura Of Pills (Part II)
3. Nine As Ego
4. Soul Cremation
5. Rebirth By Fire
6. Never Betrayed
7. Three Months And One Equinox
8. Salvation Into Oblivion
9. Here To Serve
10. Prophets Curse

Score: 86 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 10 november 2008

Zoeken
    15 augustus:
  • Ellefson Soto - Unbreakable
  • Fermentor - Agreement
  • Incite - Savage New Times
  • Martyr - Dark Believer
  • Unleashed - Fire Upon Your Lands
  • Warmen - Band Of Brothers
  • 22 augustus:
  • Blackbriar - A Thousand Little Deaths
  • Blackbriar - A Thousans Little Deaths
  • Burning Sun - Retribution
  • Burning Witches - Inquisition
  • Desaster - Kill All Idols
  • Iron Savior - Reforge - Machine World
  • Kratornas - God Of The Tribes
  • Old Machines - The Cycles Of Extinction
  • Reinforcer - Ice And Death
  • Signs of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
  • White Mantis - Arrows At The Sun

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.