Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalband uit het Afrikaanse continent?

Abu Lahab [Marokko]
Amanaz [Zambia]
Arka'n Asrafokor [Togo]
Constellatia [Zuid-Afrika]
Crescent [Egypte]
Duma [Oeganda/Kenia]
Freedom's Children [Zuid-Afrika]
Lycopolis [Egypte]
Mdou Moctar [Niger]
Myrath [Tunesië]
Ngozi Family [Zambia]
Nishaiar [Ethiopië]
Odious [Egypte]
Ofege [Nigeria]
Overthrust [Botswana]
Seether [Zuid-Afrika]
Skinflint [Botswana]
Songhoy Blues [Mali]
Suck [Zuid-Afrika]
Tamikrest [Mali]
Vulvodynia [Zuid-Afrika]
Wildernessking [Zuid-Afrika]
Witch [Zambia]
Wrust [Botswana]
een andere band uit Afrika

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 juni:
  • Aeveris, The Dirty Scums, Promise Down, Signs Of Algorithm en Powerslave
  • Jera On Air
  • 29 juni:
  • Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy
  • 30 juni:
  • The Black Crowes
  • 1 juli:
  • The Black Crowes
  • 2 juli:
  • Masacre en Dauthuz
  • 3 juli:
  • Boneripper, Trickstate en Bot Mes
  • Sea of Consciousness, Dance With Dragons en Mosaic
Kalender
Vandaag jarig:
  • Abbath (Immortal) - 53
  • Axel Rudi Pell - 66
  • Craig Locicero (Forbidden) - 57
  • Massimiliano Pagliuso (Novembre) - 49
  • Rich Costey (producent) - 57
  • Sabine Dünser (Elis)† - 49

Vandaag overleden:
  • Chris Squire (Yes) - 2015
  • John Entwistle (The Who) - 2002
  • Stephen Stickler (fotograaf) - 2015
Review

Flesh Made Sin - Masterwork In Blood
Jaar van release: 2002
Label: Thrashing Hell Records
Flesh Made Sin - Masterwork In Blood
Hell yeah! Het Nederlandse Flesh made sin heeft een nieuw product uit. Het betreft weer een mini-cd en komt nu uit, twee jaar na een debuut mini-cd “Scenery of death”. Op die eerste mini kregen we al wat kick-ass thrash metal nummers over ons heen maar op deze 5 track mini cd plus introotje wordt de arme luisteraar volledig plat gewalst.

De groep speelt een keiharde mix van 80’s thrash (vooral Destruction en Dark angel hoor je duidelijk terug). De cd heeft een loepzuivere mix en geluid, opgenomen in de Harrow studios.

Na een traag en rustig introotje met titel ‘Thrash is back part 2’ (wat een ironie, haha) blaast ‘Lustful killing’ uit mijn speakers. Een hard toch catchy nummer dat een knappe opbouw kent. Daarna volgt ‘Tormentor’ (voor alle duidelijk; dit is geen Destruction cover) met gastzanger Cab van Hypnosia. Daarna volgt het titelnummer dat een prachtig middenstuk heeft (headbangen!). Daarna volgen nog twee harde nummers en dan ben ik in 26 minuten totaal suf gebeukt. De teksten kan je trouwens vergelijken met een Cannibal corpse; kortom het bloed stroomt weer rijkelijk.

Kortom een cd’tje dat elke thrash fan in huis moet halen. Ik heb dit album de laatste twee dagen al een keer of 15 gedraaid en ik voel nu weer de behoefte om deze mini op te leggen. Dat zou genoeg moeten zeggen! Kan je het cd’tje nergens vinden dan kan je het bestellen via de site. Doen zou ik zo zeggen. Thrash till’death!!

Tracklist:
1. Thrash is death part 2 (intro)
2. Lustful killing
3. Tormentor
4. A master’s work in blood
5. Taste the knife
6. Slicing the throat

Score: 88 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 22 oktober 2002

Meer Flesh Made Sin:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.