Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-09-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrea Ferro (Lacuna Coil) - 52
  • Ginger Baker (Cream)† - 86
  • Ian Gillan (Deep Purple) - 80
  • Joey Tempest (Europe) - 62
  • John Deacon (Queen) - 74
  • Marco Coti Zelati (Lacuna Coil) - 50
  • Michael Todd (Coheed And Cambria) - 45
  • Steve Grimmett (Grim Reaper)† - 66
  • Steven Sanders (Spoil Engine) - 49
Review

Excruciation - Angels To Some, Demons To Others
Jaar van release: 2007
Label: Non Stop Music Records

Excruciation - Angels To Some, Demons To Others

Tig jaar terug had Iron Maiden een enorm bekend B-kantje getiteld The Sherrif of Huddersfield. Hartstikke leuk nummer met een grappige tekst die voor dit album irrelevant is, maar met een idiote stem ertussendoor van iemand die op een idiote manier nog geluid uit zijn keel probeert te krijgen. Precies dat geluid krijg je te horen qua zang op het nieuwe album van de Zwitserse band Excructiation, en dat is feitelijk niet om aan te horen. Nee, sterker nog, een welgemeend ‘hou alsjeblieft je bek dicht’, is hier beter op z’n plaats.

De logge doom is nog wel te pruimen op dit meest recente schijfje getiteld Angels To Some, Demons To Others. Heerlijk loom, strak gespeeld, en uiteraard het typerend lage toonwerk van gitaar en bas. Helaas is het niet mogelijk om je af te sluiten van dat vreselijk irritante keelgeluid dat iedere keer weer de kop op steekt. Af en toe laat zanger Eugenio dat belachelijke toontje van hem vallen om over te stappen tot een enigszins grommend geluid dat meer aanspreekt, en er voor zorgt, dat sommige delen van dit album nog wel luisterbaar zijn, maar om nu een foltering van 50 minuten te ondergaan voor die vijf minuten die wel aan te horen zijn? Zonde van de muziek, die op zich goed is, maar net iets meer variatie kan gebruiken.

Tracklist:
1. Angels To Some… (intro)
2. Golgotha
3. Is God Diabolical
4. Like Hyde In Jekyll
5. Arise
6. Smashed
7. Solitude pt. II
8. Mo(u)rning Again
9. Devotion
10. Black
11. My Darkest Hour
12. I Am
13. One Step Further
14. …Demons To Others (outro)

Score: 50 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 13 april 2007

Meer Excruciation:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.