Alcatraz
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit de loopbaan van Ozzy Osbourne?

Bark At The Moon
Black Sabbath
Changes
Children Of The Grave
Close My Eyes Forever
Crazy Train
Dreamer
Flying High Again
God Is Dead?
I Don’t Wanna Stop
Iron Man
Mama, I’m Coming Home
Miracle Man
Mr. Crowley
N.I.B.
No More Tears
Over The Mountain
Paranoid
Patient Number 9
Perry Mason
Sabbath Bloody Sabbath
Shot In The Dark
Symptom Of The Universe
War Pigs
een ander Black Sabbath- of solonummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (Cradle Of Filth) - 41
  • Carlos Prieto “Mohamed” (Mägo De Oz) - 56
  • James Murphy (Testament) - 58

Vandaag overleden:
  • Blond Hammet (Massacration) - 2014
  • Dick Wagner (Alice Cooper) - 2014
  • Peter Knight (dirigent) - 1985
Review

TwentyInchBurial - Radiovenom
Jaar van release: 2006
Label: GSR Music
TwentyInchBurial - Radiovenom
Hulde voor het Nederlandse GSR Music! Met het Portugese TwentyInchBurial hebben ze wederom een onbekende, maar uitstekende band in huis gehaald. Dit kwintet speelt metalcore in de stijl van Killswitch Engage, Boys Set Fire en As I Lay Dying, maar heeft het op hun tweede album Radiovenom gepresteerd om niet geplaatst te worden in de categorie ‘overbodige na-aapbands’.

Speltechnisch laten ze geen steekjes vallen en ook de cleane vocalen kunnen er mee door. En vooral dat laatste is belangrijk in een genre waarbij 85 procent van de zangers zo vals als een slecht gecastreerde kat staat te zingen. De composities blijven hangen en worden ook nooit te zoetsappig. Echt legendarische songs hebben ze nog niet geschreven, maar de Portugezen bezitten wel het potentieel om in de toekomst nog hits te produceren. En over produceren gesproken: de productie en mix van de erg populaire Deen Tue Madsen is wederom van ongekende klasse. En omdat het album toch werd opgenomen in Denemarken heeft Hatesphere zanger Jacob Bredahl ook maar zijn vocale duitje in het zakje gedaan.

Vedere woorden zijn overbodig. Fans van bovengenoemde bands moeten dit maar eens luisteren.

Tracklist:
1. You Know So Much About Nothing At
2. My Heart In The Wrong Hands
3. History Repeating
4. Mayhem With No Bullets
5. Browbeat
6. Amo-te
7. Wrong Moves Great Falls
8. Bleed Me
9. Eclipse
10. I Don't Know If I'm Going To Regret This For The Rest Of My Life
11. Perfect Never-Ending Story
12. All Hell Breaks Loose

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 29 november 2006

Meer TwentyInchBurial:

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.