Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete Lamb Of God- (of Burn The Priest-)song?

11th Hour
512
Black Label
Bloodletting
Checkmate
Contractor
Descending
Desolation
Ditch
Ghost Walking
Honey Bucket
Hourglass
Laid To Rest
Memento Mori
Now You’ve Got Something To Die For
Omens
Omerta
Overlord
Redneck
Ruin
Set To Fail
The Duke
Vigil
Walk With Me In Hell
een andere Lamb Of God/Burn The Priest-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andols Herrick (Chimaira) - 46
  • André Skaug (Clawfinger) - 55
  • Baha Farah (Bilocate) - 40
  • Bart van der Zeeuw (K’s Choice) - 58
  • Bob Catley (Magnum) - 78
  • Costello Hautamäki (Hanoi Rocks) - 62
  • Gerry Conway (Jethro Tull) - 78
  • Gidget Gein (Marilyn Manson)† - 56
  • Marcel Schoenen (Suidakra) - 48
  • Mats Levén (Therion) - 61
  • Matt LaPorte (Jon Oliva's Pain)† - 57
  • Panos Kalimeris (Blade Of Spirit) - 46
  • Tommy Shaw (Styx) - 72
  • Vic Anesini (technicus) - 62
  • Vittorio "Victor Love" D'Amore (Dopestars Inc.) - 46
Review

Smaxone - Regression
Jaar van release: 2005
Label: Scarlet Records
Smaxone - Regression
De verrassing van de maand is het debuut van het Deense Smaxone. Eindelijk kom ik nog eens een nieuwe band tegen die met iets fris aankomt in plaats van hun favoriete band na te spelen. The Red White Danish Dynamite maken namelijk poppy metal met veel vrolijke elektronische geluidjes. ‘Regression’ klinkt alsof Devin Townsend verliefd is op Faith No More en een zoetsappig slijmplaatje voor Roddy Bottum heeft gemaakt.

Muzikaal zit alles goed in elkaar, productioneel valt er weinig te klagen en de heren zijn ook zo slim geweest om met twee zangers te werken. Het glazuur van je tanden zal dus niet barsten als Michael Bøgballe (in het Nederlands Michiel Balzak en tevens bekend van Mnemic) plots clean gaat zingen want die partijen laat hij over aan Claus Lillelund. Dat zouden meer bands moeten doen die live met hun cleane zangintermezzo’s genadeloos door de mand vallen.

Wie houdt van echte melodie, dan bedoelen we niet wat melodieuze gitaarlijnen of een catchy refreintje hier en daar, maar onvervalste Britney Spears-achtige melodieën is aan het goede adres. Als Smaxone zijn composities nog wat uitdagender kan maken (maar zeker niet minder melodieus..want dit is gaaf!) dan heeft The Red Army alweer een uithangbord bij.

Tracklist:
1. I See You Part 1
2. Regression
3. Freedom 2003
4. Smiling
5. Waiting
6. Bad Sensation
7. Dead But Alive
8. Afterlife
9. If You Could
10. I See You Part 2

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 november 2005

Meer Smaxone:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.