Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
    12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Wildman Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ian Rilen (Rose Tattoo)† - 79
  • Larry Howe (Vicious Rumors) - 65
  • Linde Lindström (HIM) - 50
  • Wednesday 13 (Murderdolls) - 50

Vandaag overleden:
  • Bill Kennedy (producent) - 2012
Review

Rotten Sound - Exit
Jaar van release: 2005
Label: Spinefarm Records
Rotten Sound - Exit
Is het een vliegtuig, geveld door de bommen van een inzittende maniak, dat vleugellam en met een rokende staart een stuurloze duikvlucht grondwaards maakt? Is het een internationale trein die zojuist een wisselstoring heeft gepasseerd en met geblokkeerde remmen en de voorste 2 treinstellen al ontspoord een overvol station dreigt binnen te rijden? Of is het een simpele inwoner van New York wiens linker hersenhelft, zwaar bekneld onder een grote tumor, hem heeft geboden een kogelregen op nietsvermoedende voorbijgangers neer te kletteren?
Nee, nee, nee, u gaat niet door voor de koelkast. Want het brok genadeloos brullende snelheid waar u zojuist door omringd bent is afkomstig van Exit, de nieuwe plaat van Rotten Sound.

Rotten Sound heeft altijd blijk van de schaduwkant der grindcore gegeven, totdat ze met hun vorige full- lenght Murderworks plots alle lichten in de smoel kregen. Met de lichten kwam ook een groots positief respons, Murderworks was immers een album om lange brieven over naar huis te pennen.

Anno 2005 laat deze band nog maar eens zien hoe het kan, hoe het is en hoe het hoort. Met Exit, inmiddels loslopend, in hun achterzak kunnen de heren wat mij betreft schaamteloos claimen een meer dan waardige opvolger voor hun op handen gedragen voorganger te hebben afgeleverd. Wat heeft Exit de uitgedroogde oren dan zoal te bieden? Wel, wat dacht u van een kleine 30 minuten ubersnelle, allesverpulverende, zenuwslopende en darm- samenknijpende grindcore? Een aandachtige luisteraar zal het bovendien niet ontgaan zijn dat Rotten Sound niet zomaar hersenloos beukwerk in elkaar draait. Hoewel deze band de snelle kant van haar genre ( met veel succes) vertegenwoordigt worden de details die herrie tot een wereldse grindplaat maken nadrukkelijk in het zonnetje gezet. Luister maar eens naar de nauwkeurigheid waarmee snoeimachine Kai Hanhto zijn drumcapriolen ten gehore brengt, de gitaarloopjes die de nummers leiden en het luisterend oor flink bezighouden, en, niet te vergeten, tot het uiterste uitgetrokken vocalen. Bovendien plant de band op Exit zo her en der welkome sampletjes neer wat het geluid en de sfeer in het algemeen rijkelijk aanvult.

Ook de verbale kant van Rotten Sound mag niet onbesproken worden gelaten. Deze band staat namelijk niet alleen voor goede grindcore, maar eveneens voor de diepgang die ook binnen dit genre schuilgaat achter een dikke muur van muzikaal geweld. Maar een geletterde luisteraar zal al gauw ontdekken dat de teksten verder reiken dan een bodemloze put met organen en maden. Hoewel de essenties van de teksten veelal “kleurrijk” verpakt zijn is er geregeld een doordachte boodschap aanwezig.

Rotten Sound heeft met Exit wederom bewezen een terechte positie binnen grindcore waar te nemen. Dus wij hijsen de vlag nu het weer mag, sluiten deuren en ramen en zetten de versgebakken schijf op. Succes verzekerd!

Tracklist:
1.Exit
2.Burden
3.Sell Your Soul
4.V.S.A.
5.Follow
6.Maggots
7.Slave
8.Mass Suicide
9.Soil
10.Fail And Fall
11.Greed
12.Slay
13.Western Cancer
14.Nation
15.Havoc
16.Traitor
17.XXI
18.The Weak

Score: 90 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 14 december 2004

Meer Rotten Sound:

Rotten Sound - Exit
Reactie van XnegativeX op 15-12-2004 om 11:25u

Goddamnit! Hierrrrrr met die cd Lana! Must...have...Rotten sound. Gave review weer!

Rotten Sound - Exit
Reactie van Lana op 16-12-2004 om 20:24u

Je krijgt wel een zuurstok om de tijd tot de releasedatum te overbruggen ;)

Rotten Sound - Exit
Reactie van satyr op 24-10-2006 om 13:43u

rotten sound=beuken :p ik heb dit abum niet maar wel murderworks

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.