Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

16-09-2019

Overzicht: Jaarlijstjes 2016: de stand tot nu toe

juli 2016

We zijn de helft van het jaar onlangs gepasseerd, dus laten we eens kijken wat onze reviewers de beste platen vonden van de eerste zes maanden van 2016. De uiteindelijke jaarlijsten kunnen natuurlijk nog heel wat veranderen...

Hugo:
1. New Keepers Of The Water Towers - Infernal Machine
2. Blood Ceremony - Lord Of Misrule
3. Blaak Heat - Shifting Mirrors
4. Gozu - Revival
5. Youngblood Supercult - High Plains

Jeffrey:
1. If These Trees Could Talk - Bones Of A Dying World
2. Obscura - Akróasis
3. Moonsorrow - Jumalten Aika
4. Sylvaine - Wistful
5. Fallujah - Dreamless
Beste optreden: Primordial op Dokk'em Open Air.

Jeroen:
1. Megadeth - Dystopia
2. Fates Warning - Theories Of Flight
3. Abbath - Abbath
4. Wicked Maraya - Lifetime In Hell
5. Flotsam And Jetsam - Flotsam And Jetsam

Lennert:
1. Mob Rules - Tales From Beyond
2. Magnum - Sacred Blood "Divine" Lies
3. Vektor - Terminal Redux
4. Rhapsody Of Fire - Into The Legends
5. Avantasia - Ghostlights

Marc:
1. Izegrim - The Ferrymans End
2. Death Angel - The Evil Devide
3. Denner/Shermann - Masters Of Evil
4. Exumer - The Raging Tides
5. Rimfrost - Rimfrost

Marcel:
1. Megadeth - Dystopia
2. Caliban - Gravity
3. Gojira - Magma
4. Bombus - Repeat Until Death
5. Deströyer 666 - Wildfire
Beste optreden: Gojira op Graspop Metal Meeting.

Matthijs:
1. Abbath - Abbath
2. Myrath - Legacy
3. Walls Of Jericho - No One Can Save You From Yourself
4. For I Am King - Daemons
5. Fleshgod Apocalypse - King

Rik:
1. Ignite – A War Against You
2. Ggu:ll – Dwaling
3. Nadja - Sv
4. Harakiri For The Sky - III: Trauma
5. Cough – Still They Pray

Ruud:
1. Blood Ceremony - Lord of Misrule
2. Lethal Steel - Legion of the Night
3. Purson - Desire's Magic Theatre
4. Mondo Drag - The Occultation of Light
5. Tusmørke - Ført Bak Lyset
Beste optreden: Manilla Road in Kuurne.

Tatzel:
1. Nails - You Will Never Be One Of Us
2. Rotten Sound - Abuse To Suffer
3. Ignite - A War Against You
4. Babymetal - Metal Resistance
5. Hatebreed - The Concrete Confessional
Beste optreden: The Haunted in Haarlem.

Walter:
1. Ihsahn - Arktis
2. Destruction - Under Attack
3. Virus - Memento Collider
4. Gozu - Revival
5. Gojira - Magma

Wessel:
1. Abbath - Abbath
2. Deströyer 666 - Wildfire
3. Borknagar - Winter Thrice
4. Gojira - Magma
5. Dark Funeral - Where Shadows Forever Reign
Beste optreden: Iron Maiden in Berlijn.

Wouter:
1. Port Noir - Anyway The Wind Carries
2. Textures - Phenotype
3. Long Distance Calling - Trips
4. The Algorithm - Brute Force
5. Akord - Ethereality

[ Terug naar de Artikelen ]