Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

16-06-2019

FemME - Female Metal Event
Van 15 t/m 17 oktober 2015 in Effenaar, Eindhoven
Een review door Jeffrey
Foto's door Wendy Steenmans
Donderdag

Setlist Stream Of Passion feat. Anneke van Giersbergen:
1. Monster
2. A War Of Our Own
3. In The End
4. Street Spirit (Radiohead-cover)
5. Calliopeia
6. Don’t Let Go
7. La Llorena
8. Leaves
9. Valley Of The Queens (Ayreon-cover)

Vrijdag

Setlist Lacuna Coil
1. Trip The Darkness
2. Kill The Light
3. Intoxicated
4. Die And Rise
5. Victims
6. Spellbound
7. Swamped
8. Losing My Religion (R.E.M.-cover)
9. Fire
10. Cybersleep
11. Upside Down
12. Zombies
13. Heaven's A Lie

Toegift:
14. Enjoy The Silence (Depeche Mode-cover)
15. Nothing Stands In Our Way
16. Our Truth

Setlist Aria Flame:
1. Realm Of Hate
2. World Of Silence
3. Divine World
4. The Flame
5. My Muse
6. I Have A Gun

Setlist Kingfisher Sky
1. The Craving
2. Balance Of Power
3. Hypnos
4. Insomnia
5. Open Eyes
6. Rise From The Flames

Setlist Draconian
1. Dishearten
2. When I Wake
3. A Scenery Of Loss
4. Heavy Lies The Crown
5. Morphine Cloud
6. Bloodflower
7. Rivers Between Us

Setlist Aeverium:
1. Intro/Do You Remember
2. Distrust
3. The Other Side
4. To Live Forever
5. Rest In Peace
6. Ground Beneath Your Feet
7. Break Out
8. Heavens Burning

Setlist Visions Of Atlantis:
1. At The Back Of Beyond
2. Through My Eyes
3. Seven Seas
4. Lost
5. Winternight
6. New Dawn
7. Last Shut Of Your Eyes
8. Passing Dead End

Setlist Autumn:
1. Cold Comfort
2. Horizon Line
3. Altitude
4. Blackout
5. Closest Friends Conspire
6. Satellites
7. The Venamoured

Setlist Whyzdom:
1. While The Witches Burn
2. Tears Of A Hopeless God
3. Atlantis
4. Eve’s Last Daughter
5. Let’s Play
6. On The Road To Babylon

Zaterdag

Setlist Therion
1. The Blood Of Kingu
2. Cults Of The Shadow
3. Son Of The Sun
4. Asgård
5. Sitra Ahra
6. Flesh Of The Gods
7. The Khlysti Evangelist
8. Lemuria
9. Abraxas
10. The Perennial Sophia
11. Ginnungagap
12. Raven Of Dispersion
13. Son Of The Staves Of Time
14. The Rise Of Sodom And Gomorrah
15. To Mega Therion

Setlist Lovelorn Dolls:
1. The Thrill
2. No Life
3. Purple
4. Japanese Robot Invasion
5. Happy Valentine
6. Frozen Inside
7. Blood Moon
8. Aux Dieux
9. Miss Friday Night

Setlist Purest Of Pain:
1. Trial 'N Error
2. Sleep Of Reason
3. Tidebreaker
4. Truth-seeker
5. Vessels
6. Wandering Through Parallel Dimensions
7. Momentum
8. Crown Of Worms

Setlist Tristania:
1. Number
2. Night On Earth
3. Beyond The Veil
4. The Wretched
5. Shadowman
6. Darkest White
7. Year Of The Rat
8. Requiem
9. The Shining Path
10. Tender Trip On Earth

Setlist Cripper:
1. Hyëna
2. Damocles
3. The Jackhammer
4. Life Is Deadly
5. Pure
6. Tourniquet
7. FAQU

Setlist The Gentle Storm
1. Endless Sea
2. Heart Of Amsterdam
3. Brightest Light
4. The Storm
5. Eléanor (The Gathering-cover)
6. Witnesses (Agua De Annique-cover)
7. Isis And Osiris (Ayreon-cover)
8. Strange Machines (The Gathering-cover)
9. Fallout (Devin Townsend Project-cover)
10. Shores Of India

Setlist Dyonisis:
1. Of The Fear
2. Eve's Song
3. Red Raw
4. Oxygen
5. Waving
6. Magpie
7. Lunatic

Setlist Luciferian Light Orchestra:
1. Where The Lillies Grow
2. Church Of Carmel
3. A Black Mass In Paris
4. Eater Of Souls
5. Dante And Diabaulus
6. Evil Masquerade
7. Venus In Flames

Setlist Scarlet Stories:
1. The Tell-tale Heart
2. Resurrection
3. Dance Of Narcissism
4. Nostalgia In A Closed Mind
5. Craving

Setlist Stream Of Passion:
1. A World Of Our Own
2. Passion
3. The Curse
4. Now Or Never
5. Out In The Real World
6. I Have A Right (Sonata Arctica-cover)
7. Haunted
8. This Endless Night

Setlist End Of The Dream:
1. Colder
2. Follow The Angels
3. Shadow's Embrace
4. Away
5. Collide
6. Dark Reflection

Setlist Nymeria:
1. Heart Of The Blackbird
2. Bloodstained
3. Malice For My Mistress
4. The Art Of Deception
5. In The Veil Of Night
6. Breathe
7. To War
8. Vampire Manifesto
9. Blasphemy

Setlist Sin7sinS:
1. Heart Of Stitches
2. Stronger
3. No Tears Left
4. Jerusalem
5. Different Place, Different Stage
6. Brimstone Ignition
7. Touch Of Pandora

Setlist Karmaflow:
1. The Muse And The Conductor
2. The Essence Of Despair
3. The Guide
4. The Bird Goddess (feat. Mariangela Demurtas)
5. Conductor's Grief
6. The Hero/The Heart
7. The Sacrifice
8. Data Shards + Sun Brother/Moon Sister
9. The Twins
10. The Creator And The Destroyer

Setlist Unshine:
1. Awen (Intro)
2. Gathering Of The Kindred Spirits
3. Washer At The Ford
4. The Blood Of Ardennes
5. Idyl
6. Ikuinen Taistelu

Pagina 1: donderdag 15 oktober
Pagina 2: vrijdag 16 oktober
Pagina 3: zaterdag 17 oktober
Pagina 4: setlists

[ Terug naar de Concert Reviews ]

Reactie van RG op 27-10-2015 om 17:45u


Jammer dat ik er donderdagavond niet bij kon zijn! De rest van het festival was bijzonder geslaagd in ieder geval!