Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

22-02-2019

Concert Agenda 2019


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Februari:
22 feb.
Anneke van Giersbergen
Stadstheater De Bond, Oldenzaal
22 feb.
Delain
P3, Purmerend
22 feb.
Heidevolk en Alvenrad
't Beest, Goes
22 feb.
John Garcia & The Band Of Gold en Dead Quiet
013, Tilburg
22 feb.
Kayak
Hedon, Zwolle
22 feb.
Knight Of The Guitar
Bibelot, Dordrecht
Met Jan Akkerman, Anton Goudsmit, John Hayes, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
22 feb.
U.D.O en Dead City Ruins
Paard, Den Haag
22 feb.
Wucan
LuxorLive, Arnhem
23 feb.
Anneke van Giersbergen
Schouwburg De Lawei, Drachten
23 feb.
Fenris, Wrang en Adversarius
Elektra, Sliedrecht
23 feb.
Kayak
Oosterpoort, Groningen
23 feb.
Korpiklani, Turisas en Trollfest
013, Tilburg
23 feb.
Rise a Thousand
Brouwerscafé de Vaart, 's-Hertogenbosch
24 feb.
Anneke van Giersbergen
De Kleine Komedie, Amsterdam
24 feb.
Bruce Dickinson - What Does This Button Do?
Arenberg, Antwerpen (België)
24 feb.
Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada en Idle Hands
De Helling, Utrecht
24 feb.
Heavy Psych Sounds Fest
Burgerweeshuis, Deventer
Met Black Rainbows, Komatsu, Giobia, Deadsmoke, The Sonic Dawn, Kamchatka en Drive By Wire
24 feb.
Metal record fair - platenbeurs
Gebr. De Nobel, Leiden
24 feb.
Michele Graves, Electric Eel Shock en Witches Of Doom
Iduna, Drachten
24 feb.
P.O.D, Alient Ant Farm en '68
Melkweg, Amsterdam
24 feb.
Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators
AFAS Live, Amsterdam
24 feb.
Uriah Heep
013, Tilburg
26 feb.
Michele Graves
Baroeg, Rotterdam
26 feb.
Rhapsody Of Fire en Avalanch
Metropool, Enschede
27 feb.
Anneke van Giersbergen
Theater De Leest, Waalwijk
27 feb.
Greta Van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
27 feb.
Michele Graves, Witches Of Doom en Heretic
Dynamo, Eindhoven
27 feb.
Rhapsody Of Fire en Avalanch
Gebr. De Nobel, Leiden
27 feb.
Skindred en Blood Command
Melkweg, Amsterdam
28 feb.
Anneke van Giersbergen
DNK, Assen
28 feb.
Bruce Dickinson
TivoliVredenburg, Utrecht
Spoken Word-optreden

Maart:
1 mrt.
Anneke van Giersbergen
Agnietenhof, Tiel
1 mrt.
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
1 mrt.
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
1 mrt.
Delain
Bibelot, Dordrecht
1 mrt.
Maiden uniteD
P60, Amstelveen
1 mrt.
Sirenia, Elyose en Alight
't Beest, Goes
1 mrt.
The Pineapple Thief en O.R.k.
Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer
2 mrt.
Anneke van Giersbergen
De Goude Schouwburg, Gouda
2 mrt.
Asagraum, Countess, Wrok, Sator Malus en Asgrauw
Poppodium Estrado, Harderwijk
2 mrt.
Drive By Wire, Kleazer
Innocent, Hengelo
2 mrt.
Maiden uniteD
Corneel, Lelystad
2 mrt.
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
2 mrt.
Sirenia, Elyose en Alight
Metropool, Hengelo
2 mrt.
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
3 mrt.
Blaze Bayley
Café Elpee, Deinze (België)
4 mrt.
Sun O))) en Puce Mary
Paradiso, Amsterdam
6 mrt.
Anneke van Giersbergen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
6 mrt.
Our Hollow, Our Home
Q-Factory, Amsterdam
7 mrt.
Cancer Bats
Dynamo, Eindhoven
7 mrt.
Darkspace
Willemeen, Arnhem
8 mrt.
Anneke van Giersbergen
Theater De Bussel, Oosterhout
8 mrt.
Maiden uniteD
Ragnarok, Bree (België)
8 mrt.
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
8 mrt.
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
9 mrt.
Anneke van Giersbergen
Schaffelaartheater, Barneveld
9 mrt.
Kamelot, Evergrey en Visions Of Atlantis
Melkweg, Amsterdam
9 mrt.
Septicflesh, Krisiun, Diabolical en Xaon
Willemeen, Arnhem
10 mrt.
Anneke van Giersbergen
Kantine Walhalla, Rotterdam
10 mrt.
Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada en Idle Hands
Neushoorn, Leeuwarden
11 mrt.
Godsmack en Like A Storm
Melkweg, Amsterdam
13 mrt.
Anneke van Giersbergen
Schouwburg Odean, Zwolle
13 mrt.
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
14 mrt.
Anneke van Giersbergen
Theater De Kattendans, Bergeijk
15 mrt.
Anneke van Giersbergen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15 mrt.
Haken, VOLA en Bent Knee
Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer
15 mrt.
Metal Battle Veldslag West
Baroeg, Rotterdam
15 mrt.
Overkill, Destruction, Flotsam And Jetsam en Meshiaak
Effenaar, Eindhoven
15 mrt.
Splinterbomb en Another Now
Groene Engel, Oss
16 mrt.
Fortress Fest
Zaal v/d Burgt, Beek & Donk
met God Dethroned, Inhume, Distillator, Sammath en Klont
16 mrt.
Hibakusha en Selkies
Metal Front Coevorden (MFC), Coevorden
16 mrt.
Kissin' Dynamite en Supernova Plasmajets
Metropool, Enschede
16 mrt.
Maiden uniteD
't Beest, Goes
16 mrt.
March Of The Black Horse 4
Black Horse, Roosendaal
16 mrt.
Metal Battle Veldslag Noord
Podium, Hoogeveen
16 mrt.
Metal Battle Veldslag Oost
Brigant, Arnhem
16 mrt.
Oomph!
Iduna, Drachten
16 mrt.
TankZilla, Crusade, The Ballet Bombs, Twixt Feltro en SOWT
Effenaar, Eindhoven
17 mrt.
Alestorm, Skálmöld en Bootyard Bandits
013, Tilburg
dvd-opname van Alestorm
17 mrt.
Maiden uniteD
Beatnik, Beerse (België)
17 mrt.
Sonata Arctica en Witherfall
Effenaar, Eindhoven
20 mrt.
Windhand en Grime
Effenaar, Eindhoven
21 mrt.
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
22 mrt.
Belzebong, Deville, The Necromancers
Innocent, Hengelo
22 mrt.
Graham Bonnet Band
Manifesto, Hoorn
22 mrt.
Maiden uniteD
Muziek Café, Helmond
22 mrt.
Pestilence
Metropool, Enschede
22 & 23 mrt.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
Met Haken, Witchcraft, Soen, Sleepmakeswaves, Cog, Green Carnation e.a.
23 mrt.
Among The Angels Fest
Muziekgieterij, Maastricht
Met o.a. Backfire!, Right Direction en The Young Ones
Uitverkocht
23 mrt.
For I Am King en Inferum
P3, Purmerend
23 mrt.
Perturbator en Dan Terminus
013, Tilburg
23 mrt.
Soen, Wheel en Ghost Iris
Sugarfactory, Amsterdam
23 mrt.
Soundgarden Lives!
Patronaat, Haarlem
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
23 mrt.
Vetrar Draugurinn, Treurwilg en Egeria
Willemeen, Arnhem
Releaseshow Vetrar Draugurinn
23 mrt.
X-Raiders en Freeloader
Mezz, Breda
24 mrt.
Darkest Hour, Unearth, Misery Signals, Malevolence en Left Behind
TivoliVredenburg, Utrecht
24 mrt.
jWretch, Vexation en Black Knight
N201, Aalsmeer
24 mrt.
Komatsu, Deadsmoke, Temple Fang en Tons
dB's, Utrecht
24 mrt.
Maiden uniteD
Trianon, Nijmegen
24 mrt.
Soundgarden Lives
Mezz, Breda
26 mrt.
The Neal Morse Band
013, Tilburg
26 mrt.
The Ocean, Downfall Of Gaia en Herod
Paard, Den Haag
28 mrt.
Enter Shikari
013, Tilburg
28 mrt.
Focus
LuxorLive, Arnhem
28 mrt.
Soundgarden Lives!
Neushoorn, Leeuwarden
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
29 mrt.
Exumer, Dead Head en Overruled
Iduna, Drachten
29 mrt.
Focus
't Beest, Goes
29 mrt.
For I Am King en Inferum
Merleyn, Nijmegen
29 mrt.
Kissin' Dynamite en John Diva & The Rockets Of Love
Effenaar, Eindhoven
29 mrt.
Maiden uniteD
Klasse Theater, Tilburg
29 mrt.
Sad Iron, Vortex en Burning
Manifesto Hoorn
29 mrt.
Soundgarden Lives!
Hedon, Zwolle
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
30 mrt.
For I Am King en Inferum
Studio Gonz, Gouda
30 mrt.
Grindhoven 2019
Dynamo, Eindhoven
Met Misery Index, Wormrot, Teethgrinder, Inopexia, Nasty Face, MensVreters, Jean-Louis Costes en Onetwothreefour
30 mrt.
Manowar
Westfalenhalle, Dortmund
Allerlaatste tour!
30 mrt.
Secret Cinema en Juan Sanchez
Cacaofabriek, Helmond
30 mrt.
Soundgarden Lives!
Metropool, Enschede
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers
31 mrt.
Dave Vermeulen's Voltage
Cacaofabriek. Helmond
31 mrt.
Samsara Blues Experiment, Monkey3
Doornroosje, Nijmegen
31 mrt.
Soundgarden Lives!
Luxor, Arnhem
Met o.a. Navarone, Caroline Westendorp, Marco Roelofs en Frank Lammers

April:
2 apr.
Cellar Darling
De Helling, Utrecht
4 apr.
Rotten Sound en Implore
Willemeen, Arnhem
4 apr.
Stick To Your Guns, Nasty en Get The Shot
Melkweg, Amsterdam
5 apr.
For I Am King en Sisters Of Suffocation
Gigant, Apeldoorn
5 apr.
Orphaned Land en Subterranean Masquerade
Doornroosje, Nijmegen
5 apr.
Remember Kurt Cobain
Muziekgieterij, Maastricht
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
5 apr.
Tır, Heidevolk en Dalriada
Baroeg, Rotterdam
6 apr.
For I Am King en Inferum
De Pul, Uden
7 apr.
Captain Albatros, In Utero en een Rockmentary
Poppodium Duycker
7 apr.
Rise A Thousand
De Groene Engel, Oss
9 apr.
DARE
Cacaofabriek, Helmond
10 apr.
The Raven Age
Willem Twee, Den Bosch
11 apr.
Mystery
Cacaofabriek, Helmond
11 t/m 14 apr.
Roadburn festival
013 en omgeving, Tilburg
12 apr.
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
12 apr.
Remember Kurt Cobain
DRU Cultuurfabriek, Ulft
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
13 apr.
Casey, Acres en Gatherers
Dynamo, Eindhoven
13 apr.
Kayak
Cacaofabriek, Helmond
13 apr.
Mostly Autumn
DRU Cultuurfabriek, Ulft
13 apr.
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
Met Captain Albatross, In Utero en een rockumentaire
13 apr.
Suffocation, Belphegor en God Dethroned
Metropool, Enschede
13 apr.
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
14 apr.
Zoli Band
Willemeen, Arnhem
17 apr.
Enter Shikari
Ancienne Belgique, Brussel (België)
17 apr.
The Vintage Caravan, Black Mirrors en Rrrags
Sugarfactory, Amsterdam
19 t/m 21 apr.
Paaspop
Schijndel
Met Within Temptation, Steel Panther, Dropkick Murphys e.v.a.
19 apr.
The Vintage Caravan, Rrrags en Black Mirrors
Burgerweeshuis, Deventer
19 apr.
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
20 apr.
Godflesh en Gnaw Their Tongues
Het Bolwerk, Sneek
20 apr.
Metal Battle finale
Estrado, Harderwijk
20 apr.
Septicflesh, Krisiun, Incite en When Reasons Collapse
P60, Amstelveen
20 apr.
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Met Betraying The Martyr, Anger Machine, Tortharry, Magnacult, Bleeding Gods, Jungle Rot, Ultra-Violence, Noctem e.a.
21 apr.
Hollywood Undead
013, Tilburg
21 apr.
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
24 apr.
Emmure, Rise Of The North Star, Obey The Brave, Fit For A King en Alpha Wolf
TivoliVredenburg, Utrecht
24 apr.
Tır, Heidevolk en Dalriada
Doornroosje, Nijmegen
25 apr.
Agent Steel
Metropool, Enschede
25 apr.
Elvenking en Frozen Crown
Metropool, Hengelo
25 apr.
Ultha en Vanum
Iduna, Drachten
26 & 27 apr.
Keep It True festival
Tauberfrankenhalle, Lauda-Königshofen
Met Candlemass, Satan, Agent Steel e.v.a.
26 apr.
The Monolith Deathcult, Inferum en 2 Years To Apocalypse
Groene Engel, Oss
27 apr.
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
27 apr.
Willemsfest
Willemeen, Arnhem
Met Bodyfarm, Thrashcan, Dreckneck, Black Valley, Bloodmoon, The Evolutionist, The Positives en Brutal Assault
28 apr.
Orphaned Land, Subterranean Masquerade en Systemhouse 33
Melkweg, Amsterdam
28 apr.
The Tip en The Dirty Denims
Cacaofabriek, Helmond

Mei:
1 mei.
Battle Beast en Arion
Gebr. De Nobel, Leiden
1 mei.
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
2 mei.
Tusky
Dynamo, Eindhoven
3 mei.
I Am Morbid, Atrocity, Vital Remains en Sadist
Gigant, Apeldoorn
3 t/m 5 mei.
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
Electric Wizard, Pestilence, Naglfar, Grave Miasma, Vomitory, Cryptopsy e.a.
4 mei.
Backyard Babies en Thundermother
De Helling, Utrecht
4 mei.
Exoto, Radiathor en Schizophrenia
Het Debuut, Westerlo (België)
4 mei.
I Am Morbid, Atrocity, Vital Remains en Sadist
Effenaar, Eindhoven
4 mei.
Sonic Whip festival
Doornroosje, Nijmegen
Met All Them Witches, Electric Moon e.a.
5 mei.
Battle Beast en Arion
Biebob, Vosselaar (België)
7 mei.
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
8 mei.
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
8 mei.
Marduk en Valkyra
Cacaofabriek, Helmond
8 mei.
Raketkanon
Paradiso, Amsterdam
9 mei.
Pro Pain en Mass Deception
Café De Bar, Buchten
11 mei.
Autumn, Mother of Millions, Oceanwake en SemiStereo
Cacaofabriek, Helmond
11 mei.
Graveland festival
Plan Schoonhoven, Hollandscheveld
Met Marduk, Dead Congregation e.a.
11 mei.
Samael en Hangman's Chair
Metropool, Hengelo
11 mei.
Stahlzeit
Markant, Uden
18 mei.
Lovell's Blade en Burning
Metal Front Coevorden (MFC), Coevorden
18 mei.
Scordatura, Visions Of Disfigurement en Apothic
Willemeen, Arnhem
18 mei.
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
18 mei.
Up The Irons en Anno Domini
Dynamo, Eindhoven
19 mei.
Blowbeat
Cacaofabriek, Helmond
23 mei.
We Hunt Buffalo
Innocent, Hengelo
24 mei.
For I Am King
Simplon, Groningen
24 & 25 mei.
Pitfest
Resort Zuiddrenthe, Erica
Met Wolfbrigade, Asphyx, Venom Inc, Skitsystem e.v.a.
25 mei.
For I Am King en Inferum
Bibelot, Dordrecht
25 mei.
MaYaN
LuxorLive, Arnhem
25 mei.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
27 mei.
Alice in Chains en Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
31 mei.
t/m 1 jun.
Antwerp Metal Fest
Fort Van Merksem, Merksem (België)
Met At The Gates, BillyBio e.v.a.

Juni:
1 & 2 jun.
FortaRock
Goffertpark, Nijmegen
Met Amon Amarth, Amorphis, Enslaved, Symphony X, Cult Of Luna, Gloryhammer e.a.
1 jun.
Svartidauği, Saturnalia Temple en Almyrkvi
Gebr. de Nobel, Leiden
2 jun.
Svartidauği, Saturnalia Temple, Almyrkvi en Tsjuster
Bolwerk, Sneek
7 t/m 9 jun.
Rock Am Ring
Nürnburgring, Nürburg (Duitsland)
Met o.a. Tool, Slipknot, Sabaton, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators en Dropkick Murphys
7 t/m 9 jun.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met o.a. Cannibal Corpse, Heir Apparent en Fifth Angel
7 t/m 9 jun.
Rock Im Park
Zeppelinfield, Nürnberg (Duitsland)
Met o.a. Tool, Slipknot, Sabaton, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators en Dropkick Murphys
8 jun.
The Sound Of Revolution Outdoor
Strijp-S, Eindhoven
Met Gorilla Biscuits, Cockney Rejects, H2O, Dog Eat Dog e.a.
11 jun.
Metallica, Ghost en Bokassa
Johan Cruijf Arena, Amsterdam
11 jun.
The Neal Morse Band
Spirit Of 66, Verviers (België)
12 jun.
Whitesnake
013, Tilburg
13 jun.
The Neal Morse Band
TivoliVredenburg, Utrecht
16 jun.
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
18 jun.
Tool
Ziggo Dome, Amsterdam
19 t/m 22 jun.
Copenhell
Kopenhagen (Denemarken)
Met Halestorm, Dimmu Borgir, Eluveitie, Demons & Wizards e.v.a.
19 jun.
Godsmack
013, Tilburg
21 t/m 23 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (België)
Met o.a. Slipknot, Within Temptation, Def Leppard, Sabaton, Disturbed, Amon Amarth, In Flames, King Diamond en Demons & Wizards
21 t/m 23 jun.
Hellfest Open Air
Clisson (Frankrijk)
Met Manowar, Slayer e.v.a.
22 jun.
King Crimson
De Vereeniging, Nijmegen
22 jun.
Midsummer Prog
Openluchttheater Valkenburg
Met o.a. IQ, Pure Reason REvolution en Focus
23 jun.
King Crimson
De Vereeniging, Nijmegen
23 jun.
Taking Back Sunday
Melkweg, Amsterdam
25 jun.
KISS
Ziggo Dome, Amsterdam
25 jun.
Rammstein
De Kuip, Rotterdam
28 & 29 jun.
Dokk'em Open Air
Parklaan, Dokkum
29 jun.
Epica, MaYaN en BlackBriar
Openluchttheater, Hertme

Juli:
2 jul.
Limp Bizkit
013, Tilburg
6 t/m 10 jul.
UK Techfest
Newark (Groot-Brittannië)
19 & 20 jul.
Dynamo Metal Fest
Ijssportcentrum, Eindhoven
met Arch Enemy, Airbourne, Carcass, Soulfly, e.v.a.
21 t/m 27 jul.
Metaldays festival
Tolmin (Slovenië)
Met Dimmu Borgir, Demons & Wizards, Hypocrisy e.v.a.
27 jul.
Stonehenge festival
Steenwijk
Met I Am Morbid, Aborted, Jungle Rot, Brodequin e.a.
31 jul.
t/m 3 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Sabaton, Demons & Wizards, Parkway Drive, Powerwolf, Within Temptation, Meshuggah e.v.a.

Augustus:
3 aug.
Queensrÿche en Firewind
Effenaar, Eindhoven
9 t/m 11 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal festival
Kortrijk (België)
9 & 10 aug.
Into The Grave festival
Leeuwarden
met Powerwolf, Anthrax, Meshugah, Testament e.v.a.
9 aug.
Prophets Of Rage
TivoliVredenburg, Utrecht
11 aug.
Prong
Cacaofabriek, Helmond
14 t/m 17 aug.
Summer Breeze festival
Dinkelsbuhl (Duitsland)
Met Meshuggah, Avatar e.v.a.

September:
7 sep.
ThrashCan en Retribution
Café de Bar, Buchten
13 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht
13 & 14 sep.
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Met Aborted, S.O.B, From Ashes Rise e.v.a.
14 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht
15 sep.
Ayreon
013, Tilburg
Uitverkocht. 2 shows deze dag
20 & 21 sep.
Heavy Ketal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met Oliver/Dawson Saxon, Glacier, Overruled, Scavenger, Rock Goddess, Blind Illusion, Fist, Ruthless, Highway Chile en Space Vacation
20 sep.
Stahlzeit
Effenaar, Eindhoven
27 t/m 29 sep.
Euroblast festival
Essigfabrik, Keulen (Duitsland)

Oktober:
2 okt.
Alice Cooper en Black Stone Cherry
013, Tilburg
3 t/m 5 okt.
ProgPower Europe
JC Shiwa, Baarlo
4 okt.
Sad Iron en Burning
De Lijst, Hoogeveen
5 okt.
Epica
TivoliVredenburg, Utrecht
11 t/m 13 okt.
Female Metal Event - FemME
The Box, Hilvarenbeek
20 okt.
The Sisters Of Mercy
TivoliVredenburg, Utrecht
30 okt.
Deströyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves en Inconcessus Lux Lucius
Gebr. De Nobel, Leiden

November:
1 nov.
Beyond The Black
Metropool, Enschede
2 nov.
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
10 nov.
Eluveitie, Lacuna Coil en Infected Rain
Trix, Antwerpen
15 nov.
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
Verplaatst van 18 april
16 nov.
Devin Townsend
Trix, Antwerpen
16 nov.
Grindfeast XL VI
Willemeen, Arnhem
17 nov.
Devin Townsend
013, Tilburg
17 nov.
Eluveitie en Infected Rain
TivoliVredenburg, Utrecht
20 nov.
Halestorm, In This Moment en New Years Day
AFAS Live, Amsterdam
23 nov.
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
27 nov.
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
29 nov.
Monomyth
't Beest, Goes

December:
7 dec.
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
7 dec.
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
12 dec.
Monomyth
Paard, Den Haag
28 dec.
Bjömbers - Motörhead tribute
Iduna, Drachten