Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

21-02-2018

Concert Agenda 2018


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Februari:
23 feb.
BjÝrn Riis
Boerderij, Zoetermeer
23 feb.
Bleeding Gods, Apophys en The Lucifer Principle
Gigant, Apeldoorn
23 & 24 feb.
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
Met o.a. Sikth, Carnifex en Vola
23 feb.
Knight Area en Armed Cloud
Willemeen, Arnhem
23 feb.
Rhapsody, Beast In Black en Scarlett Aura
Effenaar, Eindhoven
23 feb.
Sisters Of Suffocation
Metropool, Hengelo
23 feb.
The Midnight Ghost Train, Komatsu en Desert Storm
Baroeg, Rotterdam
23 feb.
Them en Harbour Of Souls
Little Devil, Tilburg
24 feb.
Acres Of Pain fest IV
De Trucker, Pijnacker
Met Elizium, A New Dawn en Venator
24 feb.
Bjorn Riis
Cacaofabriek, Helmond
24 feb.
Despised Icon, Malevolence, Archspire en Vulvodynia
Dynamo, Eindhoven
24 feb.
Orphaned Land, In Vain, Subterranean Masquerade en Aevum
Willemeen, Arnhem
24 feb.
Steel Shock, Vexation en Covered In Black
De Meester, Almere
24 feb.
The Midnight Ghost Train en Sons Of Node
dB's, Utrecht
24 feb.
Welicoruss
Hedon, Zwolle
25 feb.
POEM en Damnations Day
Duycker, Hoofddorp
27 feb.
Phil Campbell & The Bastard Sons
Patronaat, Haarlem
27 feb.
Saxon, Diamond Head en Armored Dawn
013, Tilburg
28 feb.
Phil Campbell And The Bastard Sons
Metropool, Hengelo
28 feb.
Rhapsody en Beast In Black
Neushoorn, Leeuwarden

Maart:
1 mrt.
Cradle Of Filth en Moonspell
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
1 mrt.
Phil Campbell And The Bastard Sons en Diggeth
De Pul, Uden
2 t/m 4 mrt.
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
Met Carcass, Angel Witch, Suffocation, 1349 e.v.a.
2 t/m 4 mrt.
Progdreams VII
Boerderij, Zoetermeer
2 mrt.
Stammheim
Oefenbunker, Landgraaf
3 mrt.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Effenaar, Eindhoven
3 mrt.
Fu Manchu
Metropool, Hengelo
3 mrt.
Turbonegro
Paradiso Noord, Amsterdam
4 mrt.
Amenra en Boris
Patronaat, Haarlem
4 mrt.
Obituary
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
6 mrt.
Satyricon
Patronaat, Haarlem
7 mrt.
At The Drive In, Death From Above en Le Butcherettes
013, Tilburg
7 mrt.
Steven Wilson
AFAS Live, Amsterdam
9 mrt.
Burn en Gust
Willemeen, Arnhem
9 mrt.
Cannibal corpse, The Black Dahlia Murder en In Arkadia
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
9 mrt.
Fleddy Melculy en The Peterlees
Gebr. De Nobel, Leiden
9 mrt.
Myrath en Manigance
Baroeg, Rotterdam
9 mrt.
Waco Jesus, Cliteater, Death Bed Confession, Bleed The Victim en Meet The Mailman
Grenswerk, Venlo
10 mrt.
Dodecahedron, The Flesh en Wrang
Groene Engel, Oss
10 mrt.
Metal Battle Veldslag Noord
Podium, Hoogeveen
10 mrt.
Myrath en Manigance
Willemeen, Arnhem
10 mrt.
Sinister, The Monolith Deathcult, Inquisitor, Dauthuz en Thoughtless
P60, Amstelveen
10 mrt.
Trivium, Power Trip en Venom Prison
Patronaat, Haarlem
11 mrt.
Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder en In Arkadia
Dynamo, Eindhoven
11 mrt.
Malignant Tumour en Ahumado Granujo
Little Devil, Tilburg
11 mrt.
Memoriam en Fractured Insanity
Little Devil, Tilburg
11 mrt.
Sepultura, Obscura, Goatwhore en Fit For An Autopsy
TivoliVredenburg, Utrecht
13 mrt.
Steve Vai masterclass
Boerderij, Zoetermeer
14 mrt.
Betraying The Martyrs
Patronaat, Haarlem
14 mrt.
Magnum
Gebr. De Nobel, Leiden
15 mrt.
Dance Gavin Dance en Veil Of Maya
Patronaat, Haarlem
15 mrt.
For All We Know en Mother Of Millions
Gigant, Apeldoorn
15 mrt.
Pestilence, Deadhead en Inquisitor
Dynamo, Eindhoven
16 mrt.
Butcher Babies
Flux, Zaandam
16 mrt.
For All We Know en Mother Of Millions
013, Tilburg
16 mrt.
Gold en necro Deathmort
Effenaar, Eindhoven
16 mrt.
Pestilence, Deadhead en Inquisitor
Iduna, Drachten
16 mrt.
The Poodles
De Pul, Uden
16 mrt.
Wilson & Wakeman
Duycker, Hoofddorp
17 mrt.
AC/DC-UK en Ultimate Guns n' Roses
Willem Twee, Den Bosch
17 mrt.
Big Ass Metal Fest #20
dB's, Utrecht
Met Thanatos, Irn Harvest en Black Decades
17 mrt.
Butcher Babies
Gebr. De Nobel, Leiden
17 mrt.
Cannabis Corpse
Dynamo, Eindhoven
17 mrt.
Faster & Louder festival
Klokgebouw, Eindhoven
Met The Exploited, Mad Sin, Negative Approach e.a.
17 mrt.
Fleddy Melculy, Rectum Raiders en Goe Vur In Den Otto
Volt, Sittard
17 mrt.
For All We Know en Mother Of Millions
Boerderij, Zoetermeer
17 mrt.
Metal Battle Veldslag Oost
Brigant, Arnhem
17 mrt.
Metal Battle Veldslag West
Baroeg, Rotterdam
17 mrt.
Pene Corrida, Sister Fister, Order Of The Emperor, At First en The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
17 mrt.
Pestilence, Deadhead en Inquisitor
Scum, Katwijk
17 mrt.
The Poodles
Oefenbunker, Landgraaf
18 mrt.
DOOL en Harakiri For The Sky
013, Tilburg
18 mrt.
Maudlin
De Bosuil, Weert
20 mrt.
Heaven Shall Burn, August Burns Red, Whitechapel en In Hearts Wake
TivoliVredenburg, Utrecht
23 mrt.
Angra en Geoff Tate's Operation Mindcrime
Neushoorn, Leeuwarden
23 mrt.
Desolation, Onkt en Mutator
Manifesto, Hoorn
23 mrt.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
23 mrt.
Metropool Metalfest
Metropool, Hengelo
Met Dark Tranquillity, Equilibrium e.a.
24 mrt.
Distillator, BŁtcher en Suicide Attack
De Meester, Almere
24 mrt.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
't Beest, Goes
24 mrt.
Hallowed Fire, Jackal en Vexation
Duycker, Hoofddorp
24 mrt.
Loathe en Holding Absence
Patronaat, Haarlem
25 mrt.
Arkhon Infaustus, Demonomancy, Lvthn, Graceless en Morvigor
P60, Amstelveen
25 mrt.
Daniel Cavanagh
Boerderij, Zoetermeer
25 mrt.
Evanescence
AFAS Live, Amsterdam
28 mrt.
Inferno, IXXI en The Stone
dB's, Utrecht
30 mrt.
Ancst en Gnaw Their Tongues
Willemeen, Arnhem
30 mrt.
Black Label Society
Melkweg, Amsterdam
30 mrt.
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
30 mrt.
Immolation, Full Of Hell en Monument Of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
30 mrt.
t/m 1 apr.
Paaspop
Schijndel
Met Black Label Society, Vuur, Triggerfinger, Obituary, Kadavar, Orange Goblin, Avatar, Zeke e.v.a.
30 mrt.
Persefone, Defecto en Oddland
Duycker, Hoofddorp
30 mrt.
Powerized
De Pul, Uden
31 mrt.
Black Label Society
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
31 mrt.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Victorie, Alkmaar
31 mrt.
Powerized
Duycker, Hoofddorp
cd-presentatie

April:
1 apr.
Bell Witch, Monarch! en Feast
Patronaat, Haarlem
1 apr.
Magnum
De Pul, Uden
1 apr.
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
2 apr.
Blaze Bayley en Luke Appleton
Muziekcafe Helmond, Helmond
4 apr.
Turbowolf
Melkweg, Amsterdam
5 apr.
Immolation, Full Of Hell en Monument Of Misanthropy
Effenaar, Eindhoven
5 apr.
Napalm Death en Teethgrinder
Iduna, Drachten
5 apr.
Of Mice & Men, Wage War en Sylar
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
5 apr.
Vader, Seita en Neocaesar
Gebr. De Nobel, Leiden
6 apr.
Atra Vetosis, Perrenial Isolation en Drawn Into Descent
Willemeen, Arnhem
6 apr.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Metropool, Hengelo
6 apr.
VUUR
Doornroosje, Nijmegen
7 apr.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
TivoliVredenburg, Utrecht
7 apr.
Grindhoven 7
Dynamo, Eindhoven
7 apr.
Immolation, Full Of Hell en Monument Of Misanthropy
Patronaat, Haarlem
7 apr.
Therion, Imperial Age, Null Positiv en Galderia
013, Tilburg
8 apr.
Grimner, Vanaheim en Stŗilinn Drakk
Little Devil, Tilburg
12 apr.
Primordial, Moonsorrow en Der Weg Einer Freiheit
Neushoorn, Leeuwarden
13 apr.
Death Alley
Effenaar, Eindhoven
13 apr.
Feuerengel
Metropool, Hengelo
13 apr.
Primordial, Moonsorrow en Der Weg Einer Freiheit
013, Tilburg
13 apr.
VUUR
Hedon, Zwolle
14 apr.
Epica, Lacuna Coil, Myrkur, Nightmare, Oceans Of Slumber en MaYaN
013, Tilburg
1000e show van Epica
14 apr.
Feuerengel
Metropool, Hengelo
14 apr.
For I Am King, Teethgrinder, kaasschaaf, Bloid en The Evolutionist
Koel310, Alkmaar
14 apr.
G3 ft. Joe Satriani, John Petrucci en Uli Jon Roth
Effenaar, Eindhoven
14 apr.
Headbangers Bash
Fluor, Amersfoort
Met Exhumed, Rotten Sound, Bodyfarm, Leng Tch'e, Implore, Hordearii, Inferum, Disquiet, en Despicable Heroes
14 apr.
VUUR
Muziekgieterij, Maastricht
15 apr.
Angra, Geoff Tate's Operation: Mindcrime, Halcyon Way en Ravenscry
Baroeg, Rotterdam
15 apr.
Sisters Of Suffocation, Demonos en The Cursed Crew
Muziekcafe Helmond, Helmond
15 apr.
Trivium, Power Trip en Venom Prison
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
17 apr.
The Dead Daisies en The New Roses
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
19 t/m 22 apr.
Roadburn festival
013, Tilburg
20 apr.
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
20 apr.
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
21 apr.
Metal Battle Finale
Estrado, Harderwijk
21 apr.
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
22 apr.
The Perfect Tool
Dynamo, Eindhoven
25 apr.
Nebula
Effenaar, Eindhoven
26 apr.
Nebula en The Machine
Baroeg, Rotterdam
27 apr.
Imperium Dekadenz en Xternity
Little Devil, Tilburg
27 apr.
Leaves' Eyes, MaYan en Almanac
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
27 apr.
Mother's Finest
Neushoorn, Leeuwarden
27 & 28 apr.
PitFest
Erica, met onder andere Bloodbath, Dust Bolt, Evil Invaders, Tankard, Vader, Witchery
28 apr.
Planet Of Zeus en Lionize
Hedon, Zwolle
28 apr.
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Met Bodyfarm, Human Error, The Modern Age Of Slavery, Apophys, Astarot, Human Vivisection, Modus Operandi en Gorefunest
29 apr.
Ensiferum en Ex Deo
Iduna, Drachten
29 apr.
Leaves' Eyes, MaYaN en Almanac
Doornroosje, Nijmegen
29 apr.
VUUR
Melkweg, Amsterdam
29 apr.
Zeke
De Helling, Utrecht

Mei:
3 mei.
Dark Tranquillity en Equilibrium
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
3 mei.
Eyehategod en Church Of Misery
Effenaar, Eindhoven
4 mei.
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
4 mei.
Axel Rudi Pell en Crystal Ball
De Bosuil, Weert
5 mei.
Headbanger's Balls Fest
De Leest, Izegem (BelgiŽ)
Met o.a. Flotsam And Jetsam, Avenging Benji en Off The Cross
7 mei.
Machine Head
013, Tilburg
9 mei.
Gama Bomb en Distillator
Baroeg, Rotterdam
11 mei.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Mezz, Breda
18 mei.
Kingfisher Sky
Hedon, Zwolle
18 t/m 20 mei.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
Met o.a. Saxon, Overkill, Uli Jon Roth, Marduk en Tiamat
18 mei.
Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Anneke Van Giersbergen
013, Tilburg
19 mei.
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
19 mei.
Monster Magnet
Vera, Groningen
19 mei.
Stonerfall festival
Victorie, Alkmaar
20 mei.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
De Bosuil, Weert
26 mei.
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Met The Charm The Fury, Kadinja, Carcer City, Death Remains en Ghost Iris
26 mei.
Westland Metal Meeting
Noviteit, Monster
Met Melting Eyes, Savage, Rise Of The Woods, Black Wizard, Deep White en Anatomy Of I
30 mei.
Marilyn Manson
Philharmonie, Haarlem

Juni:
1 & 2 jun.
FortaRock - The Festival
Goffertpark, Nijmegen
Met Nightwish, Parkway Drive e.a.
1 t/m 3 jun.
Rock Am Ring
NŁrburgring, NŁrburg (Duitsland)
Met Foo Fighters, Rise Against, Avenged Sevenfold, Marilyn Manson, Stone Sour, Parkway Drive, Enter Shikari, Shinedown, A Perfect Circle e.v.a.
1 t/m 3 jun.
Rock Im Park
Zeppelinfeld, NŁrnberg (Duitsland)
Met Foo Fighters, Rise Against, Avenged Sevenfold, Marilyn Manson, Stone Sour, Parkway Drive, Enter Shikari, Shinedown, A Perfect Circle e.v.a.
4 jun.
Body Count
Melkweg, Amsterdam
6 t/m 8 jun.
Sweden Rock festival
Solvesborg (Zweden)
Met Iron Maiden, Judas Priest, Ozzy Osbourne, Stone Sour, Kreator, Body Count e.v.a.
8 t/m 10 jun.
Download festival UK
Castle Donington, Derby (Verenigd Koninkrijk)
Met Guns n' Roses, Avenged Sevenfold, Ozzy Osbourne, Marilyn Manson, Meshuggah e.v.a.
8 jun.
Fleddy Melculy en Switch Bones
De Pul, Uden
10 jun.
Exodus
TivoliVredenburg, Utrecht
12 jun.
Avenged Sevenfold
Strijp-S, Eindhoven
13 jun.
Body Count
Doornroosje, Nijmegen
14 jun.
Kamchatka
Boerderij, Zoetermeer
14 t/m 16 jun.
Nova Rock festival
Nickelsdorf (Oostenrijk)
Met Iron Maiden, Avenged Sevenfold, Volbea,t Marilyn Manson, Stone Sour, Arch Enemy, Meshuggah, Parkway Drive e.v.a.
14 t/m 16 jun.
With Full Force festival
vliegveld Roitzschjora, LŲbnitz (Duitsland)
Met Judas Priest, Apocalyptica, Bullet For My Valentine, Hatebreed, Marduk, God Dethroned, Kataklysm e.v.a.
16 jun.
Fleddy Melculy en Rectum Raiders
Cacaofabriek, Helmond
16 jun.
Rose Tattoo
Victorie, Alkmaar
17 jun.
Amulet
Little Devil, Tilburg
21 t/m 24 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel, BelgiŽ
Met Guns n' Roses, Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Volbeat e.v.a.
21 t/m 23 jun.
Rock Fels Open Air
FreilichtbŁhne, Loreley (Duitsland)
Met Accept, Iced Earth, Lacuna Coil, Amorphis, Guano Apes, Kataklysm e.a.
22 t/m 24 jun.
Hellfest
Clisson (Frankrijk)
Iron Maiden, Nightwish, Marilyn Manson, Megadeth, Limp Bizkit, Hatebreed, Arch Enemy, Avenged Sevenfold, Children Of Bodom, A Perfect Circle e.v.a.
23 jun.
Brutal Unrest en Insurrection
Manifesto, Hoorn
23 jun.
Midsummer Prog
Openluchttheater, Valkenburg met onder andere Riverside
28 t/m 30 jun.
Download festival Madrid
Caja MŠgica, Madrid (Spanje)
Met Guns n' Roses, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Avenged Sevenfold, Marilyn Manson e.v.a.
30 jun.
t/m 1 jul.
Antwerp Metalfest
Bouckenborgh Park, Merksem (BelgiŽ)

Juli:
1 jul.
Iron Maiden en Killswitch Engage
Gelredome, Arnhem
4 t/m 7 jul.
Rock Harz Open Air
Ballenstedt (Duitsland)
Met In Flames, Powerwolf, Hammerfall, Paradise Lost, Sodom, Exodus, Amorphis e.v.a.
12 t/m 14 jul.
Bang Your Head festival
Balingen (Duitsland)
Met Accept, Anthrax, Powerwolf, Doro, Amorphis, Overkill, Exodus Alestorm, Annihilator, Loudness e.v.a.
12 t/m 15 jul.
Zwarte Cross festival
De Schans, Lichtenvoorde
Met Volbeat, Triggerfinger, Kadavar, Death Alley e.v.a.
14 & 15 jul.
Bospop festival
Weert
14 jul.
Dynamo Metal Fest
IJssportcentrum, Eindhoven
Met Ghost, Ministry, Sons Of Apollo, Overkill, Annihilator, Leprous, I Am Morbid en Havok
19 jul.
Gene Simmons Band
013, Tilburg
28 jul.
Stonehenge festival
Steenwijk
Met Pstilence, Asphyx, Suffocation, Carnifex, Grave, Hate Eternal e.v.a.

Augustus:
1 t/m 4 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Judas Priest, Nightwish, Arch Enemy, Behemoth, Epica, In Extremo, Dimmu Borgir, Vince Neil e.v.a.
6 aug.
Judas Priest
013, Tilburg
10 t/m 12 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Campus Lange Munte, Kortrijk (BelgiŽ)
Met In Flames, Sepultura, Behemoth, Ministry, Napalm Death, Satyricon, Status Quo e.v.a.
10 & 11 aug.
Into The Grave festival
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met Paradise Lost, Dying Fetus, Goatwhore, Toxic Holocaust e.v.a.
11 aug.
Electric Eel Shock
Little Devil, Tilburg
14 aug.
D.R.I.
De PIT, Terneuzen
15 aug.
D.R.I.
dB's, Utrecht
15 t/m 18 aug.
Summer Breeze
DinkelsbŁhl(Duitsland)
Met Arch Enemy, Behemoth, Cannibal Corpse, Saltatio Mortis, Dirkschneider, Sick of It All, Bloodbath, Alestorm, e.v.a.

September:
1 sep.
Schoonebeek Deathfest
JC Goeroe, Schoonebeek
Met o.a. Entrails
14 & 15 sep.
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Met Enemy Soil, Catharsis, Primitive Man e.v.a.
14 sep.
Kamelot en Maiden United
013, Tilburg
Opnames voor live dvd
15 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
21 & 22 sep.
Heavy Metal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met PileDriver, Vhšldemar, Emerald, Ranger, Battleaxe, Steel Shock e.v.a.
21 sep.
Van Canto, Everale en Moonsun
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
26 sep.
Europe
013, Tilburg

Oktober:
24 okt.
Annihilator
Victorie, Alkmaar
25 okt.
Annihilator
Hedon, Zwolle
26 okt.
Annihilator
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)

November:
3 nov.
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
Met No Turning Back, GBH, Perkele e.v.a.
10 nov.
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
11 nov.
Powerwolf, Amaranthe en Kissin' Dynamite
Effenaar, Eindhoven

December:
14 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
15 dec.
IQ
Boerderij, Zoetermeer
15 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
21 dec.
Within Temptation
013, Tilburg
22 dec.
Within Temptation
013, Tilburg
Uitverkocht