Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

24-06-2018

Concert Agenda 2018


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Juni:
24 jun.
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
24 jun.
Spyke, derailed Revolution en Garrison
Hedon, Zwolle
25 jun.
Volbeat en Tremonti
TivoliVredenburg, Utrecht
26 jun.
Iced Earth en Martyr
Victorie, Alkmaar
26 jun.
Limp Bizkit
AFAS Live, Amsterdam
26 jun.
Richie Kotzen
Gebr. De Nobel, Leiden
26 jun.
Soulfly
Patronaat, Haarlem
26 jun.
The Contortionist en Palm Reader
Patronaat, Haarlem
26 jun.
Tremonti en The Raven Age
Hedon, Zwolle
27 jun.
Iced Earth en Martyr
Metropool, Hengelo
27 jun.
Marillion
Philharmonie, Haarlem
27 jun.
Soulfly
Hedon, Zwolle
28 t/m 30 jun.
Download festival Madrid
Caja Mágica, Madrid (Spanje)
Met Guns n' Roses, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Avenged Sevenfold, Marilyn Manson e.v.a.
28 jun.
Sons Of Apollo
Neushoorn, Leeuwarden
29 jun.
Nile en Magnacult
Victorie, Alkmaar
29 jun.
Onegodless, Thoughtless en Rise Of The Wood
Volta, Amsterdam
30 jun.
t/m 1 jul.
Antwerp Metal Fest
Bouckenborgh Park, Merksem (België)
Met Testament, Pestilence, Fleddy Melculy, Distillator e.v.a.
30 jun.
t/m 1 jul.
Be Prog! My Friend (progressive rock and metal festival) met o.a. A Perfect Circle, Steve Hackett (Genesis Revisited), Sons Of Apollo, Pain Of Salvation, Baroness
Poble Espanyol, Barcelona
30 jun.
Bloody Sabbath en Purple Shade
Baroeg, Rotterdam

Juli:
1 jul.
Iron Maiden en Killswitch Engage
Gelredome, Arnhem
1 jul.
Live Hard Or Die Fest 10th Edition
Baroeg, Rotterdam
Met Slapshot, No Turning Back, Cutthroat LA, Get Some, WRCKG en Superhero Status
2 jul.
Stone Sour
TivoliVredenburg, Utrecht
4 jul.
Délétère, Anal Vomit en Lectern
Studio De Veste,, Leiden
4 jul.
Guns n' Roses, Volbeat en Gojira
Goffertpark, Nijmegen
4 t/m 7 jul.
Rock Harz Open Air
Ballenstedt (Duitsland)
Met In Flames, Powerwolf, Hammerfall, Paradise Lost, Sodom, Exodus, Amorphis e.v.a.
4 jul.
Wolves In The Throne Room en Wolvennest
Luxor Live, Arnhem
5 jul.
First Blood en For Blood And Vengeance
Willemeen, Arnhem
6 jul.
Radiathor
Hedon, Zwolle
7 jul.
Karma To Burn en Komatsu
Willemeen, Arnhem
7 jul.
Pennywise en I Against I
Hedon, Zwolle
10 jul.
Dead Cross
Melkweg, Amsterdam
10 jul.
Exodus
TivoliVredenburg, Utrecht
12 t/m 14 jul.
Bang Your Head festival
Balingen (Duitsland)
Met Accept, Anthrax, Powerwolf, Doro, Amorphis, Overkill, Exodus Alestorm, Annihilator, Loudness e.v.a.
12 t/m 15 jul.
Zwarte Cross festival
De Schans, Lichtenvoorde
Met Volbeat, Triggerfinger, Kadavar, Death Alley e.v.a.
13 jul.
King Crimson
Amsterdam, Concertgebouw
13 jul.
Korpiklaani en Myrkvar
P60, Amstelveen
13 jul.
Shinigami, Anger Machine en Kurb Saatus
Musicon, Den Haag
13 jul.
Tyler Bryant & The Shakedown en RUV
Metropool, Hengelo
14 & 15 jul.
Bospop festival
Weert
14 jul.
Dynamo Metal Fest
IJssportcentrum, Eindhoven
Met Ghost, Ministry, Sons Of Apollo, Overkill, Annihilator, Leprous, I Am Morbid, Iron Reagan en Elephant
14 jul.
King Crimson
Amsterdam, Concertgebouw
19 jul.
Gene Simmons Band
013, Tilburg
19 jul.
Loudness en My Own Ghost
Victorie, Alkmaar
20 jul.
Loudness en My Own Ghost
Metropool, Hengelo
21 jul.
Loudness en My Own Ghost
Het Debuut, Westerlo (België)
24 jul.
Wolfmother
Melkweg, Amsterdam
25 jul.
Wolfmother
013, Tilburg
28 jul.
Stonehenge festival
Steenwijk
Met Pestilence, Asphyx, Suffocation, Carnifex, Grave, Hate Eternal e.v.a.
29 jul.
Hate Eternal, Skeleton Witch en Teethgrinder
De Helling, Utrecht
30 jul.
Helmet
Dynamo, Eindhoven

Augustus:
1 aug.
Cannibal Corpse en Anatomy Of I
Baroeg, Rotterdam
1 t/m 4 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Judas Priest, Nightwish, Arch Enemy, Behemoth, Epica, In Extremo, Dimmu Borgir, Vince Neil e.v.a.
5 aug.
Combichrist, Wednesday 13 en Night Club
Maassilo, Rotterdam
6 aug.
Judas Priest
013, Tilburg
9 aug.
Vintage Trouble
Caprera, Haarlem
9 aug.
Vintage Trouble
Patronaat, Haarlem
10 t/m 12 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Campus Lange Munte, Kortrijk (België)
Met In Flames, Sepultura, Behemoth, Ministry, Napalm Death, Satyricon, Status Quo e.v.a.
10 aug.
Armored Saint en Act Of Defiance
Dynamo, Eindhoven
10 aug.
Cannibal Corpse en Anatomy Of I
Willemeen, Arnhem
10 & 11 aug.
Into The Grave festival
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
Met Paradise Lost, Dying Fetus, Goatwhore, Toxic Holocaust e.v.a.
11 aug.
Electric Eel Shock
Little Devil, Tilburg
11 aug.
Into The Grave afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
Met The Black Dahlia Murder
14 aug.
D.R.I.
De PIT, Terneuzen
15 aug.
D.R.I.
dB's, Utrecht
15 t/m 18 aug.
Summer Breeze
Dinkelsbühl(Duitsland)
Met Arch Enemy, Behemoth, Cannibal Corpse, Saltatio Mortis, Dirkschneider, Sick of It All, Bloodbath, Alestorm, e.v.a.
23 aug.
In Flames
Effenaar, Eindhoven
24 aug.
In Flames
TivoliVredenburg, Utrecht
26 aug.
the Royal, Of Virtue en Astraea
Willemeen, Arnhem
28 aug.
Prong
Vera, Groningen
29 aug.
Prong
Dynamo, Eindhoven
30 aug.
Harm's Way, Sanction en Renounced
Willemeen, Arnhem
31 aug.
Korpse, Inquisitor en Abrupt Demise
Estrado, Harderwijk

September:
1 sep.
Schoonebeek Deathfest
JC Goeroe, Schoonebeek
Met o.a. Entrails
5 sep.
Abbath
Gebr. De Nobel, Leiden
10 sep.
L.A. Guns, Jared James Nichols en Stone Trigger
Gebr. De Nobel, Leiden
12 sep.
Night Demon en Screamer
Innocent, Hengelo
13 sep.
Night Demon en Screamer
Willemeen, Arnhem
14 & 15 sep.
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Met Enemy Soil, Catharsis, Primitive Man e.v.a.
14 sep.
Harris met Dennis Stratton
P60, Amstelveen
Iron Maiden tributeband
14 sep.
Kamelot en Maiden United
013, Tilburg
Opnames voor live dvd
15 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
Met Rose Tattoo, God Dethroned, Heidevolk, Fleddy Melculy e.a.
20 sep.
Sleeping Romance, Within Silence en Askara
Metropool, Hengelo
20 sep.
Van Canto
Melkweg, Amsterdam
21 & 22 sep.
Heavy Metal Maniacs festival
P60, Amstelveen
Met PileDriver, Vhäldemar, Emerald, Ranger, Battleaxe, Steel Shock e.v.a.
21 sep.
Van Canto, Everale en Moonsun
Biebob, Vosselaar (België)
22 sep.
MaYaN
TivoliVredenburg, Utrecht
cd-presentatie
22 sep.
Stoned Jesus, Mothership en Elephant Tree
Doornroosje, Nijmegen
22 sep.
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
26 sep.
Europe
013, Tilburg
26 sep.
The Skull
P60, Amstelveen
27 sep.
Siamese, Helhorse, Defecto en Aphyxion
Patronaat, Haarlem

Oktober:
1 okt.
Halestorm
013, Tilburg
3 okt.
Halestorm
Trix, Antwerpen
5 okt.
Crippled Black Phoenix
Gebr. De Nobel, Leiden
5 okt.
ProgPower Europe met o.a. Caligula's Horse, Need en Voice
JC Sjiwa, Baarlo
6 okt.
Loud Noise 20 jaar
Dynamo, Eindhoven
Met Green Lizard, No Turning Back, For Am King, Insanity Alert e.a.
6 okt.
Soulcrusher III
Doornroosje, Nijmegen
met Yob, Deafheaven, Wiegedood e.a.
7 okt.
Taake Bölzer, One Tail One Head en Orkan
Neushoorn, Leeuwarden
11 t/m 14 okt.
Female Metal Event - FemME
Dynamo en Altstadt, Eindhoven
12 okt.
Delain
Patronaat, Haarlem
12 okt.
Therapy?
Victorie, Alkmaar
13 okt.
Vandenberg's Moonkings, Vuur en 7 Miles To Pittsburgh
Maassilo, Rotterdam
14 okt.
Life Of Agony
Neushoorn, Leeuwarden
19 okt.
Amenra (akoestisch)
Leidse Schouwburg, Leiden
19 okt.
Donnerwetter
Bibelot, Dordrecht
19 & 20 okt.
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Met John Garcia, Elder, Acid King, Conan, Mourning Beloved, Lucifer e.a.
19 okt.
Mourning Beloveth en Phlebotomized
Baroeg, Rotterdam
19 okt.
The Skull
Oefenbunker, Landgraaf
20 okt.
Amenra en Toner Low
Gebr. De Nobel, Leiden
20 okt.
Butcher Babies, Kobra And The Lotus, Ignea, Skarlett Riot en Martyrium
Willemeen, Arnhem
20 okt.
Sinsaenum
P60, Amstelveen
23 okt.
Fish
Paradiso, Amsterdam
24 okt.
Annihilator
Victorie, Alkmaar
25 okt.
Annihilator
Hedon, Zwolle
26 okt.
Annihilator
Biebob, Vosselaar (België)
26 okt.
Necrophobic
Metropool, Hengelo
27 okt.
Serenity, Visions Of Atlantis, Dragony en Temperance
Metropool, Hengelo
28 okt.
Fish
TivoliVredenburg, Utrecht
28 okt.
Our Last Night, Hands Like Horses, Hawthorne Heights en Jule Vera
Patronaat, Haarlem
28 okt.
Serenity, Visions Of Atlantis, Dragonry en Temperance
Gebr. De Nobel, Leiden

November:
1 nov.
Aborted, Cryptopsy, Benighted en Cytotoxin
Neushoorn, Leeuwarden
2 nov.
Armored Saint
Metropool, Hengelo
3 nov.
Aborted, Cryptopsy, Benighted en Cytotoxin
Casino, Sint-Niklaas (België)
3 nov.
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
Met No Turning Back, GBH, Perkele e.v.a.
7 nov.
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
8 nov.
Evil Invaders
Willemeen, Arnhem
8 nov.
Godsmack
Trix, Antwerpen
10 nov.
Black Stone Cherry en Monster Truck
013, Tilburg
10 nov.
Evil Invaders en Distillator
Patronaat, Haarlem
10 nov.
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
10 nov.
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
10 nov.
Tesseract, Between The Buried And Me en Plini
Doornroosje, Nijmegen
10 nov.
The Great Old Ones, Auðn, Dodecahedron en Kjeld
Doornroosje, Nijmegen
11 nov.
Evil Invaders
Bibelot, Dordrecht
11 nov.
Powerwolf, Amaranthe en Kissin' Dynamite
Effenaar, Eindhoven
13 nov.
Hypocrisy, Kataklism en The Spirit
Neushoorn, Leeuwarden
13 nov.
Samsara Blues Experiment
013, Tilburg
15 nov.
Slayer, Lamb Of God, Anthrax en Obituary
Ijsselhallen, Zwolle
Uitverkocht
15 nov.
Sorcerer en Officium Triste
Dynamo, Eindhoven
16 nov.
Feuerengel
Victorie, Alkmaar
16 nov.
Napalm Death
Baroeg, Rotterdam
17 nov.
Grindfeast XL V
Willemeen, Arnhem
23 nov.
Kayak
Patronaat, Haarlem
23 nov.
Watain, Rotting Christ en Profanatica
Trix, Antwerpen
24 & 25 nov.
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Met Aruini/Balich, Marche Funèbre, Castle, Ophis, Iteru, Suffer Yourself, River Of Souls en Fvneral Fvkk
24 nov.
Misantropia, Nox Aeterna en Icons of Brutality
Podium, Hoogeveen
25 nov.
Aborted, Cryptopsy, Benighted en Cytotoxin
Dynamo, Eindhoven
25 nov.
Watain, Rotting Christ en Profanatica
Doornroosje, Nijmegen
26 nov.
The Night Flight Orchestra en Black Mirrors
Willemeen, Arnhem
30 nov.
Absolva
Gebr. De Nobel, Leiden
30 nov.
Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed en Bloodbath
Poppodium 013, Tilburg

December:
4 dec.
Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed en Bloodbath
AB, Brussel
9 dec.
A Perfect Circle
AFAS Live, Amsterdam
13 dec.
Eindhoven Metal Meeting warm-up party
Effenaar, Eindhoven
Met Aura Noir, Demonical, Obliteration en Vorbid
14 & 15 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met o.a. Triptykon, Septicflesh, Moonsorrow, Benediction, Necrophobic, Possession, Impaled Nazarene en Sòlstafir
14 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
15 dec.
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
15 dec.
IQ
Boerderij, Zoetermeer
15 dec.
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
21 dec.
Within Temptation
013, Tilburg
22 dec.
Within Temptation
013, Tilburg
Uitverkocht